kokemusta onko

kleinspizin ja pomeranianin yhdistelmästä? kertokaa kokemuksianne.
2238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Meinaatko, että astutus ja pennuista maksettu raha urokselle on niin suuri? Saat varmasti omat pois jos rekisteröit pennut. Riippuu emän kannalta kumminpäin...molemmat pieniä rotuja ja kuuluu riskisynnyttäjiin. Itse hakisin samaa rotua ja laittaisin pennut rekisteriin.

Äänestä
  • niin, siis mä olisin kiinnostunut ostamaan kyseisten rotujen sekoituksen. nykyisellään mulla on vain kääpiömäykky...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kellään kirjoitti:

kleinspizin ja pomeranianin yhdistelmästä? kertokaa kokemuksianne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu