FUDE

VOISKO JOKU KERTOO, MIKÄ VIKA KUN STARTTI PYÖRII VÄÄRINPÄIN.
VIKA TULI YLLÄTTÄEN.
KIITOS ETUKÄTEEN TV: KARI
6821
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vika voi olla kaasuvaijerissa. Katoppa sitä.

Äänestä
  • MITEN SE VAIJERISSA ILMENEE?

    Äänestä

derftgyhujikol

Äänestä

En tiedä mitä käy jos laittaa akunkengät väärin päin voisko tapahtua noin...

Äänestä
  • jos akussa onnistuu vaihtamaan johdot ristiin. Se ei kuitenkaan pyöritä konetta väärinpäin, koska hammaspyörät ei kytkeydy yhteen.

    Äänestä

Onko teillä yhtä huonoja kokemuksia.
Sieltä ei edes ukkoja kiinni saa ku rahansa kootterista saaneet tai osat matkalla kiinanmaalta 3 kuukautta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KVJ kirjoitti:

VOISKO JOKU KERTOO, MIKÄ VIKA KUN STARTTI PYÖRII VÄÄRINPÄIN.
VIKA TULI YLLÄTTÄEN.
KIITOS ETUKÄTEEN TV: KARI

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu