Christina on mukana

tukemassa tärkeää asiaa

Eli Christina siis liittyy UNIFEM:in End Violence Against Women- kampanjaan ja puhuu hänelle tärkeästä asiasta. Christina on puhunut jo vuosia suorasukaisesti mm. perheväkivallasta ja tukenut naisten- ja lasten turvakoteja. Rohkaisevaa tietää että joku puhuu munkin puolesta tässä asiassa:)


Tässä on linkki lifetimetv:n sivulle
http://www.lifetimetv.com/endviolence/celebrities/aguilera.php

3

448

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Christiina alas

      Katos katos Christiinaa! Kerrankin elämänsä aikana tekee jotain suhteellisen hyödyllistä!!
      No tietäähän sen et puhuu vähä noitten asioiden puolesta ja saattaapa muutama dollarikin siinä liueta! ja siinäpä se. Christiinalla ku ois rahoillaan mahdollisuus tehä vaikka mitä kehitysmaiden auttamiseksi! No saahan taas ens viikolla lukea lehistä mitä lutkahtavaa paljastusta se nyt on keksitty! Viime viikolla saatin semmonen hyvä tieto et Christiinan tarvitsee saada useta kertoja päivässä tai se masentuu... Onkohan tommonen iha normaalia? ..no ei kyllä! Kertoo vaa sitä et on pahasti häiriintynyt ja yrittää saada noin epätoivoisesti julkisuutta! Kunnon laulaja keskittyis vaan niihin laulu hommiin.

      • ja tietämätön

        Mistähän paskalehdestä sä tuollaista puppua olet lukenut ja uskonut. Ääliö.

        Christinan isä hakkasi Christinan äitiä, joten siitä varmaan kiinnostus puuttua tuollaiseen asiaan. Rahaa tuskin tästä heruu kovinkaan montaa lanttia. Joten selvitä faktat ensin ennen kuin väität tuollaista hölynpölyä.


      • kaltaiset

        Sun kaltaiset negatiiviset ja kateelliset ihmiset on säälittäviä! Tää on tärkeä asia mm. minulle ja haluan että asiasta puhutaan julkisesti. Christina on hyvä puhumaan asiasta koska se on riittävän kovaääninen, onneksi kukaan ei pelottele sitä hiljaiseksi. Ei varsinkaan tollaset luuserit!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      137
      11215
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      157
      10351
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      26
      8050
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      197
      6588
    5. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      53
      5721
    6. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      80
      5169
    7. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      154
      4452
    8. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      27
      4269
    9. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      81
      4122
    10. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      136
      3666
    Aihe