NÄKYYKÖHÄN

eli siis kiertopäivä 35 ja yleensä ennen pillereitä 28.. kysymys kuuluukin että näkyyköhän testissä jo jos on raskaana tarviiko testata aamupissasta vai voiko testata milloin vain?? kiitos jo etukäteen vastauksista :) ja hyvää pääsiäistä teille kaikille kuumeilijoille
3437
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja voit tehdä mistä virtsasta vaan. Ei tarvitse olla aamupissa. Tarkista kuitenkin testin käyttöohjeesta, jos on poikkeus.

Äänestä

että millon sulla oli ovis? vai oliko ollenkaan?

Jos teet testin, niin suosittelen herkkää testiä ja aamuvirtsaa! Mut ovis voi ollan vähä hakusessa pillerien jälkeen..eli sillon luultavasti kiertoki venyy..

Äänestä
  • seurannut ovista jokapäivänen yritys ei sitte auttanukkaa... tein testin ja negaahan sieltä tuli että hurahti :( huhhuh.... inhottaa kun silti menkat myöhässä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tastissä jo.. kirjoitti:

eli siis kiertopäivä 35 ja yleensä ennen pillereitä 28.. kysymys kuuluukin että näkyyköhän testissä jo jos on raskaana tarviiko testata aamupissasta vai voiko testata milloin vain?? kiitos jo etukäteen vastauksista :) ja hyvää pääsiäistä teille kaikille kuumeilijoille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu