Tommottes

Siinä laittaa kaveri henkensä aika vaakalaudalle.

Ei olis meikällä munaa tolleen revitellä.

http://www.youtube.com/watch?v=Pv8mSiGh8sA&mode=related&search=
10571
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

jokainen katsonut aivan tarpeeksi monta kertaa. Mitä noita turhaan levittelee. Jokainen jolla on kone on varmaan katellut noita kyllästymiseen asti.

Äänestä
  • ennen nähnyt tuota .

    Äänestä

  • ole ikinä kirjoitti:

    ennen nähnyt tuota .

    joten ei sun olis tarvinu olla niin lapsellinen että vastaat omaan viestiisi.

    Äänestä

No näitä viritettymittari-elokuvia on näty jo ihan kyllästymiseen saakka. Mitä järkeä on edes tehdä tuollaisia, kun jokainen joka on hiukankaan ajanut, näkee, että nopeus ei täsmää ollenkaan mittarin näyttämään.
Silkkaa paskaa.

Äänestä
  • antaa niitten kokeilla. Maailmassa kun on niin kovia jätkiä ;-))

    Äänestä

  • kakaroille totuutta. kirjoitti:

    antaa niitten kokeilla. Maailmassa kun on niin kovia jätkiä ;-))

    Jätkä vetää kurviin 265 lasissa,,, meinas nauru päästä. Kannattaskohan kalibroida mittari? ;-)

    Äänestä

jo kävellessä. Meinaan vaan, että jos noin pienellä kallistuskulmalla kuvittelee selviävänsä noissa nopeuksissa. Taiat olla aika nuori kölli, kun vielä kaiken uskot mitä näet ja kuulet.

Äänestä

tulee jatkuvasti ajoneuvoja?
Luulisi edes jonkun tulevan perä edelle vastaan
250km/h nopeuksissa.
Jospa nopeus onkin asfalttiin nähden 70km/h:ssa.

Äänestä
  • Pila-pätkä. Se on varmaan vielä yxsuuntanen tiekin. Vielä vaarallisempaa! HUI! ;-)

    Äänestä

pyörä kun keuii yli 200 nopeukseissa pelkallä kaasulla..ja noin herkästi. Oiskohan todellinen nopeus sellaset 90 ja vastaantulevat dösätkin näytti formuloilta. Voisko olla totta, että sua on nyt KUSTU SILMÄÄN, ja sä nyt tulit sitten tänne todistamaan sitä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


H@B kirjoitti:

Siinä laittaa kaveri henkensä aika vaakalaudalle.

Ei olis meikällä munaa tolleen revitellä.

http://www.youtube.com/watch?v=Pv8mSiGh8sA&mode=related&search=

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu