tere . pääsin water prisonini ja nyt oon siinä toises kentäs en tiiä nimee . mut kuitekii oon siitä päässy vähä matkaa . ja oon siellä baarilla . josta sai kirveen . ni siellä on se ovi . johon pitää laittaa se neli numeroinen salasana . jota en löydä mistään . joten tietäiskö teistä kukaan sitä . tai muistaisko . kiitos jo nyt :) . koska haluaisin kovasti päässä eteenpäin ja en jaksa lähteä taaksepäin hakemaan ja ettimään sitä . ... kiitos teille :)
Silent Hill 4
jukka 22
4987
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mietis sitä puhelin numeroo mikä näkyy sieltä ikkunasta omasta huoneesta kun kattoo. Niin se loppuosa ;)
joo . kiitos paljon sulle . mä kokeilen sitä . ja yritän mennä etiäpäin . on muuten kyllä hyvä peli . oon pelannu kaikki läpi paitsi 4 ja ostin pari päivää sit sen collectionin .. :) on hyvä .. no kitos sulle vielä :)
No kyllä sen pitäisi toimia. Joo ei se mitään,sen takia nää foorumit melkein täällä onkin että neuvotaan ja keskustellaan Silent Hillistä. Onhan se hyvä peli,paitsi paikkoin puuduttava.
ekan oven koodi on: 3750. Ja toisen taas: 4890