Banaani maan

Tyri ferrarin kisan. Portit auki juhlallisesti auki eka mutkassa että mclarenit pääsee sujuvasti kärkeen. Eikä osaa ohittaa vaikka olisi ollut kymmenen kertaa alussa mahdollisuus.
Niin kakkoskuski kuin voi olla.
1171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Oli jo kerran pääsemässä suoralla hamiltonin imusta ohi ja mitä tää tollo tekee: lähtee vasemmankautta ohittamaan suoralla kohti oikealle kääntyvää suoraa eli jää ulko puolelle. Voi herra jestas..sisäkautta olisi mennyt ohi ja kisa olisi ollut ihan eriluontoinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


massamies......... kirjoitti:

Tyri ferrarin kisan. Portit auki juhlallisesti auki eka mutkassa että mclarenit pääsee sujuvasti kärkeen. Eikä osaa ohittaa vaikka olisi ollut kymmenen kertaa alussa mahdollisuus.
Niin kakkoskuski kuin voi olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu