popeda

Popeda on tänään kokkolassa seurahuoneella tai jossain siinä mutta tietääkö kukaan mihin aikaan yleensä alkaa esitys? Menisin sinne mutta en haluaisi olla turhan aikaisin.
51140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

klo: 22:00

Äänestä
  • klo 22 alkaa humppa raikaa?

    Äänestä

  • humppaa kirjoitti:

    klo 22 alkaa humppa raikaa?

    lehdessä lukee että ovet aukeavat klo: 22:00

    Äänestä

  • A Lá Mopedá kirjoitti:

    lehdessä lukee että ovet aukeavat klo: 22:00

    ei ala soimaan klo.22 oisko siin joskus 23 jälkeen...?

    Äänestä

24:n jälkeen.Kannattaa mennä ajoissa koska se on sen verran pieni paikka että jäät pian ovelle ihmettelemään TÄYNNÄ ilmoitusta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mihin aikaan kirjoitti:

Popeda on tänään kokkolassa seurahuoneella tai jossain siinä mutta tietääkö kukaan mihin aikaan yleensä alkaa esitys? Menisin sinne mutta en haluaisi olla turhan aikaisin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu