Oon seukannu mun tyttöystävän kanssa 3 kuuta.Nyt ollaan jo oltu sillai eli rakasteltu viikko. En kerta kaikkiaan jaksa kolmasti joka ilta! Mub kulta ehdotti mulle mieslääkäril menoo ja käski pyytää Viagraa! Onko mun kunto liian heikko? Miks
jo nyt tarviis Vigaraa? Kulta sanoo, että kolme on minimi illassa rakastelusa?
jo nyt tarviis Vigaraa? Kulta sanoo, että kolme on minimi illassa rakastelusa?
Vastaukset 5
Vanhimmat
Viagra tuskin tuohon auttaa, sillä erektion saannissa ei tunnu olevan minkäänlaisia ongelmia. Ei se libidoa lisää. Panosta niihin kertoihin kun jaksat, tai hyväksy että tyttöystäväsi on liian halukas sinulle.
ole onnellinen ettei sinulla ole sellaista muija kaveria kuin minulla meinaan se haluaa kyrpää 6-7 kertaa vuorokaudessa onneksi jaksan just ja just koska rakastan häntä todella paljon enkä halua menettää häntä!kokeilkaa eri asentoja ja naikaa erillaisissa paikoissa! esim,parvekkeella,pesukoneen päällä,ravintolan vessoissa ja niin edelleen käytä mielikuvitustasi! toivottavasti tämä minun kommenttini ainakin vähän sinua auttaa jaksamaan :D:D
"se haluaa kyrpää 6-7 kertaa vuorokaudessa"
Huh? Sä et sitten vissiin käy töissä tai jotain. :-) Ei minulla olisi kyllä aikaa, mutta en kyllä pystyisikään. Respect.
Vaikutat teinipojalta, kyllä sulla on joku vika jos kolme on liikaa. Itte laittelin kyllä 4-6 kertaa illassa alle 20 vuotiaana , ja ne ei ollu mitään nokkaisuja.
Nykyään sama kyllä onnistuu,mut joutuu ottaa napin.
Lääkäri antoi mulle näyttelypakkauksen Viagraa! Kolme kertaa päivässä=illassa on sen mukaan aika ylikanttiin! Nyt viikonloppuna koitettiin Viktoorian hississä Mansessa. Hieno kokemus.Yöllä siellä oli hiljasta.