Speedfight 2 viritys

Elikkäs pösöön tarvis lisää vauhtia... Prikka on jo poistettu, mutta tehoputkea en ole ostamassa enkä hukkaputkeen koskemassa. Kaipaisin jotain hyvää ja edullista viritys-lisää.
(Ja Tämähän EI TULE tieliikenteeseen ;D)
1265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos et meinaa putkeen koskea niin turha käydä muutakaan säätämään, nopeutta et saa yhtään enää lisää ellet koske variaattoriin ja sekin todennäköisesti maksaa. Rullia voi keventää mikä saattaa tuoda hieman kiihtyvyyttä, mutta nopeutta on vaikea saada ilman kunnollisdta putkea.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


need4speedmore kirjoitti:

Elikkäs pösöön tarvis lisää vauhtia... Prikka on jo poistettu, mutta tehoputkea en ole ostamassa enkä hukkaputkeen koskemassa. Kaipaisin jotain hyvää ja edullista viritys-lisää.
(Ja Tämähän EI TULE tieliikenteeseen ;D)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu