Cuba libre

Mari

Se oli kauan sitten Karibialla. Tein kehitysyhteistyöhanketta Punaiselle Ristille. Oli kuumaa, hikistä ja pimeää. Meitä oli muutama eurooppalainen pienessä paikallisessa kalastajakylässä. Olimme olleet siellä jo kuukauden, ihmiset olivat tulleet tutuiksi ja aloimme viihtyä. Työtä riitti, mutta paikallinen elämäntyyli oli rentoa, paljon aurinkoa, valkoista hiekkaa ja pimeitä iltoja. Vielä kaksi päivää ja sitten tämä kaikki olisi ohi. Olisi aika palata takaisin Suomeen, kylmään kotimaahan.
Istuimme iltaa paikallisessa kuppilassa, joka tuskin oli mökkipahasta kummallisempi. Musiikki soi, oli ahdasta. Sanna oli oppinut juomaan Cuba libreä eli tummaa rommia ja kirpeää cokista. Sen eksoottinen maku sopi hyvin Karibian tummaan yöhön.
Olimme juoneet niitä jo varmaan viisi. Rommi kuumotti poskia ja nosti hien pintaan. Kuumat hikipisarat valuivat kaulaani pitkin rintojen välistä vatsalle. Se tuntui aluksi pahalta, mutta vähitellen kiihotuin. Katselin kuppilan väkeä, voimakkaasti tuoksuvia miehiä ja hehkeitä naisia, elämän vahvaa sykettä.
Sanna oli mennyt jo nukkumaan, minä jäin vielä yhdelle. Cuba libre odotti lasissa, silmäni olivat jo hieman sameat. Viereeni tuli Sam, suuri tumma mies, jonka lihakset hehkuivat hien ja tumman valon yhteisvaikutuksesta. Samin mukana oli Maja, yhtä iso ja tumma mies, mantelin ruskeissa silmissä jotain kadottaman kaukaista ja salaperäistä.
Jossain vaiheessa Cuba libre vei voiton. Mielestäni katosivat järkevät ajatukset ja varoitukset. Olin Samin ja Majan huoneessa, matalassa majassa jonka seiniä täyttivät erilaiset soittimet ja eksoottiset veistokset. Sam kurotti minua kohti, tunsin hänen huultensa kuuman tuoksun, suolaisen meren kosketuksen. Maja oli painanut päänsä rinnoilleni, suuret huulet etsivät kovia nännejäni. Tunsin leijuvani vahvoilla käsivarsilla. Sam työntyi minuun suurena ja paksuna. Hengitin syvään, tunne vei minut mukanaan. Maistoin Majan paksua tummaa penistä, sen maalta maistuvaa uhkaavaa päätä. Hurmos raastoi sisuksiani, tulin kerran ja heti perään uudelleen. Tunsin kuinka Sam laukesi sisääni valuttaen kuumaa mahlaa pitkin reisiäni. Tartuin kiinni Majaan, kun hän puolestaan tunkeutui syvälle sisääni laueten melkein heti kumeasti hengittäen.
Makasimme kaikki yhdessä kasassa. En tiedä kuinka monta kertaa miehet tulivat sisääni, se täytyi olla monta. Orgamasmiaallot tulivat ja ne jatkuivat, olin voimattoman nautinnon uuvuttama.

1

4221

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 69a

      Oisimpa saanut nuolla sun spermaa tihkuvan vitun ja puhdistaa suula ne ihanat mustat kalut

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä

      Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin
      Rovaniemi
      11
      1268
    2. Martinan hevoset.

      Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait
      Kotimaiset julkkisjuorut
      306
      1190
    3. Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa

      Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka
      Maailman menoa
      379
      1133
    4. Ethän leiki kanssani J- mies

      Jos oletkin joku pelimies, jolla monia vaihtoehtoja, katkon kylmästi yhteyden. En jaksa sellaisia miehiä.
      Ikävä
      93
      793
    5. Molemmat päät

      aivan tulessa😫 Miksi pitää ihmisen tällaisesta kärsiä??? Jos koko ajan pnettaa, niin miksi sitä seksiä ei voi sitten s
      Ikävä
      113
      740
    6. Miesmäinen vanha nainen joka kulkee lastenvaunujen kanssa

      Mikähän kaheli tämä yks kaupungilla karvahattu päässä kulukeva vanha eukko on joka työntää lastenvaunuja. Onhan sitte
      Kuhmo
      12
      731
    7. Kasteen merkityksestä ihmiselle

      Jeesuksen hyvä ystävä Nikodemus meni heti Jeesuksen kasteen jälkeen kysymään häneltä kasteen merkityksestä ihmiselle. J
      Kaste
      371
      690
    8. Miltä kaivattusi näyttää?

      Mitä vikoja? jne
      Ikävä
      34
      672
    9. Liikenne onnettomuus

      Luin juuri Ampparista Konneveden kauheasta onnettomuudesta jossa menehtyi 60-luvulla syntynyt mies. Onko kellään tarkemp
      Konnevesi
      6
      670
    10. kukaan ei pakota kasteeseen..

      Kommentointi estetty, joten kommentoin tähän.Kukaan ei pakota pakkokasteesta puhuvaa kastamaan lastansa.Noloa edes ehdot
      Kaste
      222
      661
    Aihe