sterilointikustannuksia?

Mitä olette maksaneet nartun steriloinnista pääkaupunkiseudulla? Kyseessä on n. 20 kiloinen koira, jonka olen ajatellut kesällä leikkauttaa.
2190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Herttoniemessä on Tuija Salmisen vastaan otto.
Hinta oli 130 euroo todella halpa .Ja kaikki kuuluu hintaan tikinpoistot ,kaulurit ja muut.
Palvelu on hyvää ja hoito samoin .SUOSITTELEN.

Äänestä

Huomasin vasta ,että kyselit nartun leikkuusta ,mulla oli uros kysymyksessä,mutta varmaan Tuijalla on myös nartun leikkuussa kaupungin halvimmat hinnat.Moni mun ystävistäni myös käyttää tätä lekuria(eläimilleen)(selvennys).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


2xhaukku kirjoitti:

Mitä olette maksaneet nartun steriloinnista pääkaupunkiseudulla? Kyseessä on n. 20 kiloinen koira, jonka olen ajatellut kesällä leikkauttaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu