punaine viiva näytöllä

Kannettavan näytöllä kulkee ylhäältä alas punainen ohut viiva. Ilmestyi yhtäkkiä ja häviää aina välillä. mistähän tämä johtuu??
2257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sökö näyttöpaneeli.

Äänestä
  • Kuten xyz sanoi, sökö näyttöpaneeli. Jos se on vain väliaikaista, näyttö saattaa olla "miedosti rikki". Itsellä auttoi pariin kuolleeseen pixeliin

    http://www.jscreenfix.com/

    , mutta noinkin ison pulman kanssa kannattaa alkaa kaivamaan takuupapereita esiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


viivata kirjoitti:

Kannettavan näytöllä kulkee ylhäältä alas punainen ohut viiva. Ilmestyi yhtäkkiä ja häviää aina välillä. mistähän tämä johtuu??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu