Onko kellään airsoft tiimiä Pohjois-karjalassa?

MOi kaikki softaaja! onko kellään teillä tiimiä pohjois-karjalassa ei tarttee olla mitään nettisivuja :D Itse pelaan vain kaverini kanssa ja olisi mukava saada enemmän prukkaa/mennä johonkin tiimiin. Ilmotelkaa!
4571
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

monta vuotta oot??

Äänestä

Ookko nurmeksesta

Äänestä
  • Nurmeksessa on porukka jossa on seitsemän poikaa 11-12

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Nurmeksessa on porukka jossa on seitsemän poikaa 11-12

    Hei, vieläkö tämä porukka Nurmeksessa pelailee ja mahtuisiko 10 vuotias poika mukaan porukkaan?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

MOi kaikki softaaja! onko kellään teillä tiimiä pohjois-karjalassa ei tarttee olla mitään nettisivuja :D Itse pelaan vain kaverini kanssa ja olisi mukava saada enemmän prukkaa/mennä johonkin tiimiin. Ilmotelkaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu