PELIRAHAA JA NOPIAA

wompoo

Mulla on mastercard!!! Kuinka saan sillä pokerihuoneelle rahaa??? kun meen talletukset,sit se luottokorttipaska, ja yritän laittaa rahaa, pistän tiedot kortista niin se rupee nupajaa jotai sinulla ei ole sitä sinulla ei ole tätä... joku viisas pokerimies jakaa vähä tietoa! KIITOOS!!!! : )

2

465

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vain

      Useimmat saitit tahtovat satunnaisesti uusilta luottokorttiasiakkailta varmistuksen henkilöllisyydestä. Yleensä haluavat valokopion henkilöllisyystodistuksesta ja kortista sekä joskus esimerkiksi laskusta.

      Jos pokerisivustolla on suomenkielinen supportti, niin voit sieltä tarvittaessa pyytää lisätietoa, jos tuntuu ettei änklentti oikein suju.

      • Nimetön

        jaa! yllättävän vaikeeksi menee koko touhu!kyllä... kuva lähettää ja muuta kuraa! mikä on koirasi toinen nimi! Luovutan


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eduskunnan setämiehet eivät häiritse

      Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.
      Maailman menoa
      257
      7163
    2. Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä

      https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on
      Hybridi- ja sähköautot
      36
      3747
    3. PropsApp Koodi

      Haluatko ansaita ja kilpailla fiksusti samalla kun seuraat urheilua? Props tekee sen mahdolliseksi. Sovelluksessa pääset
      2
      3298
    4. Persut yrittävät epätoivon vimmalla

      kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a
      Maailman menoa
      66
      3071
    5. Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto

      Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,
      Maailman menoa
      107
      2758
    6. Tämä on persut

      Persut kannattavat koko Suomen alueiden luovuttamista Venäjälle. Kannattavat myöskin väestönvaihtoa suomalaisten ja ven
      Maailman menoa
      10
      2656
    7. IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n

      eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-
      Maailman menoa
      43
      2404
    8. Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen

      Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.
      Maailman menoa
      46
      2165
    9. Oletko ollut

      Oletko omasta mielestäsi ollut sokea asioille?
      Ikävä
      65
      1908
    10. Pitäiskö meidän tehdä jotain

      Mennä vaikka kihloihin?
      Ikävä
      96
      1801
    Aihe