Terkkaritäti

Mick Kick

Oli taas perjantain viimeinen tunti, ja istuin koulussa. Fantasioin jälleen tiukasta englanninopettajastamme. En keskittynyt muuhun kuin häneen. Silloin kuului ovelta koputus.
Opettaja meni avaamaan. Ovella oli terveydenhoitajamme Virpi. Kireä 32-vuotias narttu. Hän ilmoitti opettajallemme, että minun olisi tultava terveystarkastukseen, sillä olin ollut pois koulusta viime viikolla jolloin muut olivat olleet. Opettaja antoi luvan ja lähdin kävelemään Virpin perässä.

Virpi käveli edessäni noin 2 metrin päässä pylly heiluen. Hänen aivan järkyttävän tiukka peppunsa vääntelehti tahdikkaasti terkkarin kävellessä. Mustien piukkojen housujen läpi saattoi nähdä Virpin stringit. Käännyimme lopulta käytävään, joka johti terkkarin huoneeseen. Virpi avasi oven ja astuimme sisään.

Virpi käski minun istua tuoliin odottamaan kun hän hakee tarvikkeita. Virpi sulki oven perässään. En tiennyt mitä tehdä, joten aloin hinkata kulliani housujen läpi. Tuumin millainen pano Virpi olisi. Samassa Virpi avasi oven ja lopetin puuhani äkkiä. Terkkari teki normaalit mittaukset ja punnitukset ja olin jo lähdössä. Kunnes Virpi vielä kysyi oliko minulla jotain epäselvää. Mietin hetken uskaltaisinko sanoa sanottavani. Lopulta kysyin Virpiltä että voisiko tämä näyttää miten kondomi laitetaan. Teeskentelin etten tiennyt, sillä halusin Virpin kyykistyvän ottamaan niitä pöydän alla olevasta laatikosta.

Virpi oli kyykyssä ja tavoitteli laatikkoa. Nyt näin ne. Virpin punaiset stringit paistoivat housujen alta. Yritin hillitä itseni, mutta en voinut mitään. Menin Virpin taakse ja otin häntä perseestä tiukasti kiinni. Ihmettelin kun terkkari ei sanonut mitään. Hän vain hymähteli minun puristellessa hänen kireää peppuaan. Se oli ihanaa. Siirsin käsiäni vähitellen naisen lantiolle ja lopulta rinnoille. Käteni menivät Virpin rintaliivien sisään. Virpi voihkaisi. Otin sormillani hänen nänneistään kiinni ja aloin hinkata niitä. Ne kovettuivat hetkessä. Virpi katsoi minua silmiin ja avasi housujeni vetoketjun. Kullini oli seissyt jo jonkin aikaa, joten Virpi kävi ahnaasti töihin. En voinut uskoa tätä. Tiukka silmälasipäinen blondi terkkarimme imi kyrpääni perjantain viimeisellä tunnilla. Virpin huulet työntyivät välillä nopeasti ja hitaasti kullini ympärille. Samalla hän hieroi kassejani. Olin aivan rentona Virpin lutkuttaessa. Lopulta hän syväkurkutti kulliani. Olin tulossa hänen naamalleen, mutta silloin yhtäkkiä Virpi lopetti ja nousi.

- Rakastele mua takaapäin! komensi Virpi. Hän heitti rintsikkansa ja stringinsä pois ja kävi pöydänkulmaan nojaamaan nelinkontin. Otin häntä jälleen kiinni perseestä ja asettelin kyrpäni pillun suulle. Virpin kiimanesteet valuivat pitkin hänen pitkiä kiinteitä reisiään. Menin hänen sisälleen. Virpi voihkaisi. Munani upposi terkkaritädin tiukkaan pilluun. Pillu oli aljeltu posliiniksi. Nytkytin Virpin laittoman tiukkaa pillua hitaasti. Rakastelin häntä. Kullini hankasi Virpin klittaa vasten, jolloin hän alkoi äänekkäästi kiljua ja voihkia. Nussin yhä vain nopeammin. Virpin pillu oli aivan kostea. Silloin hänen tussustaan tuli kunnon orgasmi. Kiimanesteet lensivät lattialle Virpin vääntelehtiessä nautinnosta. Ihme kyllä en ollut lauennut. Mikä nyt oli vialla ihmettelin. Virpi kiitti orkusta ja kävi vielä kiinni munaani. Hän imi pitkää vartta edestakaisin, jolloin tunsin tulevani.
- Mä tuun!!! huusin Virpille. Virpi vastasi oitis:
- Tisseille vai naamalle?
En miettinyt sitä paljon vaan roiskin jättiannoksen spermaa Virpin rinnoille ja suuhun. Terkkari nieli kaiken mikä lensi hänen suuhunsa. Makasimme raukeina vierekkäin lukitun oven takana...

Kello oli jo viisi kun heräsin Virpin vierestä. Kaikki olivat jo lähteneet kotiin. Niinpä minäkin tein lähtöä. Puin vaatteet ylleni ja jätin helpottuneen Virpin nukkumaan. Jätin hänelle numeroni, sillä olimmehan me molemmat sinkkuja, ja minä juuri täyttänyt 18 vuotta. Sanoin nukkuvalle Virpille hiljaa:
- Otetaan joskus uusiksi, terkkaritäti...

6

44384

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kissasi

      on ulkona?

      Kukaan ei kiellä näkemästä unia.

    • oli kopsattu

      suoraan jostain pornolehdestä ? Todella kakaran tekstiä, joka tuskin koskaan on itse päässyt pukille, vai mitä ?

      • 123

        Kai nää jutut saa olla kuvitelmiakin?


    • hehee

      "Kiimanesteet lensivät lattialle Virpin vääntelehtiessä nautinnosta."

      Kerro ihmees kuinka tämä on mahdollista?

    • 12vee kirjoittanut

      Silloin hänen tussustaan tuli kunnon orgasmi...

      Mitä ihmetttä??

    • aguhgfk

      voi saada lentämään nesteensä.. harvinaista se on mutta mahdollista.
      Kyseessä on naisen ejakulaatio, kommentoijat tietämättömiä 12-vuotiaita..??
      Perkeleen tollot..
      Hyvä tarina!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen kannatusromahduksen syynä bensan ja kaljan hinnan nostot

      Marinin aikaan bensalitra 1,3e ja laatikon Sandelsia sai Lidlistaä 22 eurolla. Nyt hinnat ovat nousseet noin 50 prosent
      Maailman menoa
      42
      2634
    2. Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa

      Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks
      Maailman menoa
      169
      2589
    3. Miksi tunnustukselliset muslimit saapuvat länteen?

      Onko koskaan kysytty, että miksi islamilaisesta maailmasta tuleva tunnustuksellinen muslimi tarvitsisi turvapaikkaa väär
      Maailman menoa
      57
      1834
    4. En ymmärrä näitä SDP:n ja muun vasemmiston kannattajia

      Eivätkö ihmiset tiedä, että Suomen ongelmat johtuvat vasemmistolaisesta yhteiskuntamallista? Suomessa on ollut vasemmis
      Maailman menoa
      105
      1503
    5. Kuka tekee näitä aloituksia

      jotka aina ovat tällaisia.... Nämä on jonkun saman ihmisen käsialaa, joka paukuttaa tänne loputtomasti ketjuja, joissa
      Ikävä
      28
      1345
    6. Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?

      Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina
      Ikävä
      184
      1179
    7. viikonloppu lähestyy

      ja tiiän sen jo valmiiks et en pysty olee selvinpäin. oisitpa kieltämässä ja rauhoittamassa minua. en tiedä olisiko sinu
      Ikävä
      12
      910
    8. Rippituoli

      Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa
      Ikävä
      61
      892
    9. Ei rakennuslupaa

      Eihän hyvinvointitalon työmaalla tehdä luvattomia ja keskeytettyjä töitä pimeyden turvin?
      Pyhäjärvi
      83
      851
    10. Kyllä se on mukavoo kahtoa kun tämä Pipe Hannele tekköö terveellistä

      suolapalloo (siis savolaisittain terveellistä) itelleen. Ihan tullee itellekin vesi kilelle.
      Tuusniemi
      54
      797
    Aihe