Mitä tykkäätte siitä rautakauppamainoksesta. En nyt ole 100varma että se on just K-raudan, mutta se semmoinen, missä lauma naisia pistää huonetta kuntoon. Että mä tulen siitä mainoksesta hyvälle tuulelle :)
K-raudan mainos
*Matleena*
111707
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Muhun vetoaa jostain syystä se mimmi joka jää lopussa seisomaan leka harteilla!!
Soiko siinä Cindy Lauperin biisi-Girls just want to have fun?Muistaakseni juu:)
En tykkää mistään mainoksesta.
ärsyttävää kun kanavat on hokannut pistää mainokset pyörimään samaan aikaan!Ei pysty harrastamaan kanavapujottelua mainosten ajaksi.
Pitsamainokset on tosi reiluja leffojen väliin,kun täällä korvessa mitään saa tilattua mistään...
myös tuo mainosten samanaikaistaminen=/ Ja se on totta, että keljuttaa jos on jossain syrjemmässä ja alkaa tekemään mieli jotain hyvää kuten pizzaa..=((
:D Ehkä ne on ne raksahaalarit. En tiedä, mutta kaiken kaikkiaan piristävä ja mukava mainos. Remontoimaan se ei minua kyllä innosta, joten lienee ei ole kauhean tehokas mainos kuitenkaan..:)
Tapettia pitäisi pistää olkkariin kevään aikana.Mielummin kyllä tapetoisin tyttöporukassa kun veljen kanssa.
Mutta onko tapetointi taitoisia mimmejä?
Itse olen se tapetin ojentaja,en osaa rempata ollenkaan enkä mitään.
Työkaluista kun tuolla aiemmin oli puhetta,niin omistan kanssa vain vasaran.Siinä päässä millä niitä nauloja pitäs repiä,on pullon avaaja :D
..minäkin olen "tapetin ojentaja".. :D
Onneksi tuolla eukolla pysyy kädessä jokunen työkalukin jos sille tarvetta tulee joskus.
Mut hei, jos löytyisi sulle tapetoija-avustusta taidokkaista neidoista, niin toisaalta tapetin ojentajana olisi paremmin aikaa ja mahdollisuuksia nauttia niistä näkymistä sitten.. ;)
Doven mainoksessa on myös syötävän hyvännnäkösiä mimmejä!
Löytyi muuten aika hott mainos youtubesta, mainoksen loppu on tosiaan erittäin oivaltava! ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=4LhxYmkbx28
Melkoisen makoisa mainos tuo linkkisi:) Piristi päivää ihanasti!!
Joo mainos on ihan piristävä. Tosin eivät noi remppatytöt olleet ku vasta pilke isän silmäkulmassa kun toi Cyndi Lauperin kipale ilmestyi. Kivaa!