Lopetan wowin annan acconi!

Haha halpaan menitte!
3567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

joko 10-vuotias lapsi joka on saanut uuden lelun(tietokoneen) tai 15-25-vuotias viinaa ryyppäävä kusipää. Lapsellista joka tapauksessa. Toivottavasti olet ylpeä itsestäsi.

Äänestä
  • Tein vain tälläisen pilan kun ei ollut muutakaan tekemistä.

    Äänestä

  • Wowin lopettaja kirjoitti:

    Tein vain tälläisen pilan kun ei ollut muutakaan tekemistä.

    jollain on siis ollut tylsää :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Wowin lopettaja kirjoitti:

Haha halpaan menitte!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu