Ei karvoja pitsaan kiitos.

Myyjä sanoi vaan että, ei mahda mitään jos karvoja tippuu käsivarsista. Vimeinen kerta kyseiseen paikkaan. Muuten hyvät ruuat ja palvelu, tämä jätti vaan suuren miinuksen.
2948
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kelpaa vaikka onkin mustaa ja inhottavaa??? pitää muistaa ei oo muun värisiä???

Äänestä

Kaikki armeijan käyneet tietää että sissijuusto on paras juusto. Eli ei muuta kuin juustoa vispaamaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


herrala kirjoitti:

Myyjä sanoi vaan että, ei mahda mitään jos karvoja tippuu käsivarsista. Vimeinen kerta kyseiseen paikkaan. Muuten hyvät ruuat ja palvelu, tämä jätti vaan suuren miinuksen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu