kyllä masentaa

kyllä masentaa kp 29 ja pientä veristä vuotoa ja maha ei edes kipiä,kun niin odotan lasta että pian saisin odottaa lasta
1517
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sama tilanne täällä.Masentaa ja suututtaa toisaalta ku ei tunnu onnistuvan tää lapsen hankinta niin ku ite kuvitteli.Toisaalta tässä on vähän pelonsekaiset tunnelmat,hoidot loppu.
Mutta koitetaan kestää ja kohta on kesä,linnut laulaa ja on kivaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


string27 kirjoitti:

kyllä masentaa kp 29 ja pientä veristä vuotoa ja maha ei edes kipiä,kun niin odotan lasta että pian saisin odottaa lasta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu