Romeo ja Annika osa 3

Hepo 8997675656

(Kertomus on jatkoa osalle 2.)

En voi edes sanoin kuvata sitä kipua.Klittarini oli ihan veressä ja kipu oli hirveä.Romeo oli leikannut saksilla sen.Toinen puoli oli saksissa kiinni.Itkin ja itkin.Ulkonäköni oli pilalla!Romeo vain nauroi.

Mitä jos leikkaisin hänen pippelinsä?

Tartun saksiin mutta Romeolla on nopeat refleksit ja hän tarttuu käteeni.
"Pidä sä vittu turpas kii tai mä leikkaan sulta vielä sormetkin."

Ensimmäistä kertaa elämässä pelkäsin Romeota.Minulla oli vain yksi ajatus.Täytyy paeta.

Romeo ottaa sakset kädestäni ja heittää ne lattialle.Mitä hän aikoo tehdä minulle?

"Mä tiedän että sä voit ol raskaana kun me ei käytetty kortsuu.Mä niin vihaan sua!Sä luulet olevasi jotain.Mutta sä olet täyttä paskaa.Mä en anna sun mennä ostaa katumuspillereitä."

Romeo vihaa mua?miksi?

"Miksi sä vihaat mua?Miksi sä teit noin?"

"Mun piti varmistaa että sä et pääse lähtemään täältä minnekään.Mä kerron nyt totuuden.Ja se voi kuulostaa aika hurjalta.Mutta:mä haluan lapsen.Ja mä tavallaan käytin sua sen tekemiseen.Sä voit ehkä olla raskaana.Mä en halua että sä teet sen.Mä en halua susta mitään muuta kuin vain sen lapsen!Ja sä olet täällä siihen saakka kunnes se syntyy.Ja miksi mä leikkasin sun klittaris?Koska nyt sä et pääse täältä minnekään!"

Mun pitää paeta.Mä en halua synnyttää lasta!Mun pitää ostaa katumuspillereitä.Mun on pakko.Romeo ei koskaan välittänyt musta...se vaan esitti.Mutta nyt ei ole aikaa kyynelille.

"Mutta.Miksi mä?"

"Koska sut oli helppo kesyttää.Ja sä olit sinisilmäinen.Viikon päästä me tehdään raskaustesti.jos sä et ole raskaana, me panetaan.Jos sä olet niin me odotetaan sen syntymää.Sä olet täällä siihen saakka.Siis et täällä.mulla on huvila Tampereella.Me mennään sinne.Sieltä kukaan ei keksi löytää meitä."

Romeo pakottaa minut pukemaan vaatteet uhaten leikata nännini.Eihän niitä kuitenkaan olisi leikannut sillä niitä tarvitaan imettämisessa.Puen housut ja takin.Sitten Romeo laittaa suuhuni liinan ja ja sitoo käteni.Hän laittaa minut brätkänsä taakse.

"Nyt me jätetään kaikki tää paska",Romeo sanoo ja laittaa kaasua.Minulla ei ollut mitään mahdollisuuksia paeta.Ehkä voisin yrittää paeta huvilalla.Mutta minulla oli vain kaksi päivää aikaa.

(Pääseekö Annika pakoon Romeota?Lue osa 4:stä.)

Juonipaljastus:Yksi ihminen kuolee.

2

1487

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • saddasdsa

      ahhahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nää on parhaita

    • kojiooi

      Kirjoita ihmeessä lisää. ja myös muista sarjan henkilöistä. Esim. ulla, ismo ja seppo kiinnostaisi vaikka kimppana.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski

      Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi
      Maailman menoa
      188
      7794
    2. Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia

      ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä
      Maailman menoa
      142
      5335
    3. Vasemmistoliiton Minja Koskela ihailee suunnattomasti Maduroa

      Minjan mukaan Suomen hallituksen pitäisi tuomita vasemmistodiktaattorin ja huumelordin tuominen oikeuden eteen. https:/
      Maailman menoa
      128
      4250
    4. Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.

      Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y
      Maailman menoa
      69
      2855
    5. Perussuomalaisten Jani Mäkelä ihailee suunnattomasti Maduroa

      Janin mukaan Suomen hallituksen pitäisi tuomita diktaattorin ja huumelordin tuominen oikeuden eteen.
      Maailman menoa
      4
      2539
    6. Koska mennään retkeilemään?

      pusi pusi 😗
      Ikävä
      282
      2469
    7. Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin

      🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu
      Maailman menoa
      145
      2380
    8. Persuilla paniikki, kun diktaattorit yksi kerrallaan kaatuvat

      Hallapersut halusivat sivarineidostaan sotilasjuntan komentajan Suomeen, jotta persuaatteen mukaiset puhdistukset olisi
      Maailman menoa
      11
      2373
    9. Yhdysvaltain hyökkäys Venezuelaan on YK:n peruskirjan mukaan laiton hyökkäyssota

      Oman sävynsä tähän tuo vielä se, että hyökkäys kohdistettiin nimenomaan valtiojohtoa vastaan. Toki, kun tavoitteena on v
      Maailman menoa
      577
      2186
    10. Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?

      Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont
      Maailman menoa
      82
      2147
    Aihe