KYSYMYS

Osaako turoirmelit ja prätkähiiret ja muut hölmöt ottaa jo ITSE vauhtia keinussa?
3383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tai sitten ei

Äänestä

miks pitäs, ainaa löytyy joku tampio joka parista eurosta keinuttaa.

Jos joutuu ITSE ottamaan vauhteja keinussa niin on kyllä tosi köyhä.

Äänestä

nicki,GHOSTWRITER..hmm...joo..niipä..heh...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


GHOSTWRITER kirjoitti:

Osaako turoirmelit ja prätkähiiret ja muut hölmöt ottaa jo ITSE vauhtia keinussa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu