Onko tyhmää

Ònko teidän mielestä tyhmää kun lapset ja teinit menee kouluun ja ko ne tulee niin ne on väsyneitä ja niin edelleen?
Mun mielestä se on ihan perseestä!
4314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minulla ainakin hupi on aina alhaalla ja sen täyttäminen on rasittavaa. Läksytkin ne lapset ja teinit tekee aamuyöllä!

Äänestä
  • Se on niin rassaavaa, että voi elämä!

    Äänestä

  • bibbia kirjoitti:

    Se on niin rassaavaa, että voi elämä!

    Jos koulupäivä on ollut erittäin rankka, emme mekään ole millään parhaimmalla tuulella ja täysissä ruuminvoimissamme.

    Simssi on kuitenkin peli, onhan siinäkin oltava jotain haastetta, eihän siinä olisi mitään ideaa, jos tarpeet eivät laskisi juuri lainkaan.

    Äänestä

Kannattaa hakea lapsi yksityiskouluun, siellä hupi ei laske paljoa eikä läksyjen teossakaan hupi laske enää niin paljoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


"#¤%&/()=?`````````` kirjoitti:

Ònko teidän mielestä tyhmää kun lapset ja teinit menee kouluun ja ko ne tulee niin ne on väsyneitä ja niin edelleen?
Mun mielestä se on ihan perseestä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu