just nyt kyllä kuuntelemme teitä, hiton vaikea lukea ja nauraa.keksikää tähän ratkaisu.täällä ollaan myös ihmisten täydellisten kyvytömyyden lähteillä.Poppikoulu oli myös hyvä.
"ALIVALTIOSIHTEERI"
Täällä kumittaja
7399
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
joka päivä tulee lisää nimiä, eikä löydy ketään jolla olisi samanlainen päänsärky.
on niin vaikeeta esittää tyhmää, joten sovin itseni kanssa että olemalla oma itsensä se onnistuu parhaiten."milloinhan tähänkin sensuuri iskee.
aika hajuttomia yleensä nuo jutut. viikkovisa ainut kuuntelemisena rvoinen. suurin osa ohjelmasta musaa.
miksei ne voi oikeesti laittaa sitä palindromia väärinpäin? miksi se pitää lukea aina kahteen kertaan?
siksitoiseksi minusta ei saa riitakaveria, jokaisella on omat mieltymyksensä, en usko että sä tykkäät hernekeitostakaan, ei se mitään .Pidän hernekeitosta kunhan siinä ei ole läskiä.
Enkä muuten pidä ihmisistä jotka ottaa kummi lapsen kehitysmaista, ja sitten kertovat lapselle elämä konsertissa ET VOI KUN SE ON NIIN HELPPOO JA VAIVATONTA EI TARVII TEHDÄ MUUTA KUIN LAITTAA SUMMA PANKKIIN.
Siis mä sanon et voi elämän kevät mitä joutuu kuulemaan kun sitäkin ohjelmaa katsoo.
Mikä tyyli onko parempi ostaa näennäistä mielenrauhaa olemalla mitään sanomaton kummi lapselle kaukomaan.Oisko noitten "hyväntekiöitten lähipiirissä ehkä jotka tarvitsi heidän tukeaan.
ai, niin, siinä ei olekkaan mitään julkisuutta ja klamoria. hitto mitä jengii.
"miksei ne voi oikeesti laittaa sitä palindromia väärinpäin? miksi se pitää lukea aina kahteen kertaan? "
:D
Ootko tosissas? Laitapa palautetta alkkareille, saavat hyvät naurut.
kyllä olen. mikä idea siinä muuten on? voitko selittää?
Suuttumisen asemasta on viisasta pitää mieli avoimena ja kuunnella mitä toisilla on sanottavaa.
NO, sentakia että en liiaksi kiinny omiin näkemyksiini.NO, KYSEINALAISTAN TUNTEELISEN KIELENKÄYTÖN, VILPILLISEN VIHJAILUN ja niin poispäin.alivaltisihteerit,kotikiusatut,daksitolpalla
kaikki hyvää huumoria,ja tietenkin RADIO SUOMESTA.
NO, tässä vain muutamia mainitakseni.(ei teidän tarvii kuunnella, minä kuuntelen)
mitähän se sekoilet? luepa kirjottamas viestit tällä palstalla ajatuksen kanssa ja mieti mitä yrität sanoa. mä en ainakaan tajua edellisestä mitään.