smuggleri

imatralle! ja heti!
31149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tai sitten Derby pubi!

Smugussa kävi myös bändejä esiintymässä!

mitä nää nykyiset älämölö baarit on - kaaaameita!

Äänestä

Missäs se Smuggleri olikaan?

Ja perhana, Rokkibaari eli Mörköbaari. Sehän oli aivan loistava ja vielä kaiken lisäksi se mukava rouva pokena. Se oli niin asiallinen tyyppi, ettei sille kukaan vittuillut. Toisaalta tuskin oli sellaista kumaraa, ettei sisään päässyt. Mainio mesta.

Äänestä

takasii ja äkkiä!! paras mesta ikänä!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


takas kirjoitti:

imatralle! ja heti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu