Puerto Ricon Suomalaiset arvan jakajat

viimeinen jymäytys

viime viikolla (vko 15) olimme mieheni ja kaveripariskunnan kanssa kanarialla ja Puerto Ricossa käydessämme Suomalainen tyttö jakoi meille arvat ja muut voittivat t-paidat, mutta minä pääpalkinnon, joita ei ole , kuin kolme, hehe heh. Joo, sain kuulemma valita, joko läppärin, loman tai videokameran. ilmainen taksi sitten kuljetti meidät lähellä olevaan pikku pitäjään, jossa odotti esittely, jossa ei ollut kyse osakkeista. meitä kävelytettiin pitklin kaupunkia 90m minuuttia ja syötettiin ja juotettiin kevyesti. Lopuksi saimme kuulla, mistä on kyse. myivät 2 viikon lomaoikeutta, jäsenyyttä ja kaksi viikkoinern oli vielä oma hintansa (kyseessä majoitus) Kuitenkin tuo lomaoikeuden hinta oli iso eee ja sitä emme kuulleet, koska emme halunneet tuotetta. Me emme etenkään, koska olemme jo RCI:n järjestelmässä, joka on ajan kanssa tuova säästöä matkailevalle tuntuvastikin. JOO, sitten oli aika avata voittoarvan erillinen kohta. Arvatkaa! sain loman lahjaksi! okei, se olisi ollut ihan hyvä juttu ja tarkoittanut rahassa n.300-400 euroa. sanoivat, että lähetä kuponki kotoa 7. päivän sisällä Cencelleille (se saari). Illalla huomasin hotellissa, että kuponki olikin TARJOUS!
80 GBP olisi pitänytkin sitten matkaa buukkaus maksua! Sellainen VOITTO OLI SE! Väärää markkinointia. TArjous on tarjous ja voitto on voitto. mikään liian hyvä ei voi olla! ja vielä Suomalaiset tyttöset valehtelmassa Espanjassa.

2

1165

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sellainen

      Missä on Cencelleille ?

    • ..siihen asti..

      ..kun on tyhmiä, joita jymäyttää.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      106
      2205
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      886
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      66
      823
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      46
      800
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      736
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      517
      716
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      640
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      64
      615
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      580
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      551
    Aihe