mitä mieltä nettisivuista?!

pieni lintunen...

mitäs mieltä olette yölinnun uusista nettisivuista?! www.yolintu.fi

Sieltähän löytyy vaikka mitä, on tietoa yölinnun jäsenistä, levyistä, keikkakalenteri, sit löytyy yölinnun oma "keikkapäiväkirja" jossa kertovat mietteitään keikoista jne. yleensä sitä kirjoittaa "Kesä-Keijo", joka on Yölinnun tekniikassa ja roudauksessa apuna.

Sit on myös tämä mukava kysypalsta, jossa voi kysellä mitä mieleen tulee, ja sieltä sitten joihinkin vastataan.. useimmin näissäkin vastaajana on kesäKeijo tai Kari. Olisi välillä mukava kuulla Simon tai Markuksen vastauksia, mutta eivät taida jaksaa netissä pyöriä...

Mitä mieltä sivustoista?!

3

872

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ei kiinnosta

      tuo Yöklintu!

    • .....

      Tuntuu että tälle palstalle on turha mitään aihetta aloitta yölinnuista kun aina on yököttelijät ja muut yölintujen inhoajat hti matkassa...mitä hittoa sitten tätä lukevat..pysykää poissa!!! Mutta aiheeseen, siis tykkään kovasti noista uusista sivuista kun ne todella toimivat...just tämä kysymys ja vastaus palsta on kiva ja hienoa että sielä oikeesti joku vastailee kysymyksiin...ja muutenkin sivuilta löytyy kaikki mahdollinen yölintuihin liittyvä..sielä ainaki vierailen joka viikko..

    • ei niin fani

      Yölinnun nettisivut kyllä palvelevat fanejaan mahtavasti. Harvinenen bändi sinällään, että päivittävät sivujaan päivittäin. Kysy palsta on minunkin mielestäni kiva, vaikka joka päiväisiin siellä kävijöihin en kuulukaan. Tien päältä osiosta on hauska lukea keikkajuttuja, vaikka ei bändiä fanittaisikaan. Heidän toiminta ei näytä yhtään diivailulta niin kuin jotkut väittävät!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      55
      3723
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      31
      2134
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      40
      2034
    4. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      17
      1711
    5. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      1522
    6. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      25
      1472
    7. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      79
      1423
    8. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      137
      1154
    9. Miehelle...

      Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät
      Ikävä
      90
      1115
    10. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      22
      1113
    Aihe