Ricky takaisin Enirolle?

Veikkauksia

Mitä luulette, palaako Ricky takaisin Enirolle?

9

2139

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nummelan viikinki

      Jos meiksi palaa niin sit tulee Rikiki! Jess

      • _Bansku_

        Milloinkas Viki tulee takaisin duuniin??????????
        Kaverit jo kaipailee kovasti.


    • Kyrsä-Jooseppi

      Sitä SPEDEÄ nyt ei kukaan kaipaa, enemmin vaikka RIKI SORSA....Mikä vitun kysymys tuo nyt muutenkaan niin kuin oli?..Häh??.

      • Minsku__

        Ricky ei ole puppeli. Jos kundi on komea, niin se ei tarkoita heti et se on puppeli. Taidat itse olla kateellinen? Vai onko sinunkin naisesi ollut ihastunut Rickyyn ja oot siitä mustasukkainen?
        Mä olen aina tykännyt Rickystä, olisipa enemmän sellaisia miehiä olemassa!


      • äölkjh

        Pullanderin hihat taitaa palaa jossakin päin Suomea...

        Meinaakohan Pullander yrittää vielä takaisin Enriolle duuniin?


    • Ossi-Jokela

      Onko tämä Ricky joku legenda jo eläessään? Taitaa olla melkoinen mies kun täällä ihan veikkaillaan hänen tulevaisuuttaan. Mistäs mahtais saada tuon miehen kiinni??? Sillä täällä eräs työnantaja tarvitsee hyviä tyyppejä ja Eniro-kokemus on plussaa!

      • Matias wrtjwrb

        Soita Rickyn sihteerille ja sovi tapaaminen Rickyn kanssa. Niin ainakin itse olen tehnyt. Siinä on vieraanvarainen ja kohtelias mies, tarjoaa aina ruoan tapaamisten yhteydessä! Voisivat ottaa toisetkin myyntihemmot oppia hänestä.


    • Ricky.

      En ole tulossa takaisin Enirolle, vaikka hyvä ja vauras työnantaja onkin, ja mukavat työkaverit ja mukava muukin henkilökunta. :)

      Meitsi siirtyy keittiön puolelle. "Chef De Ricky". Kokki-duunit on alkanu kiinnostamaan. Luonnistuu paremmin meikäläiseltä kuin puhelinmyynti.

      Tsemppiä vaan sinnekin!

    • Ricky.

      Kun minusta itsestäni tällä keskustellaan, niin oli pakko tulla uteliaana katsomaan onko tullut uusia juttuja? Toi "puppelipoika"-viesti oli kyllä mauton, voisin tehdä samat kuin eräs nimeltä mainitsematon julkisuushakuinen henkilö ja tehdä tutkintapyynnön kunnianloukkauksesta mutta onneksi siihen viestiin tullut vastaus oli niin asiallinen, että en jaksa ajatella koko asiaa sen enempää. :)

      Saa nähdä, että meneekö 1000 lukijan raja rikki lähiaikoina? Jos menee, niin tunnen saavuttaneeni jotain mahtavaa kun minusta on käynyt lukemassa tuhat ihmistä S24:ssa.

      Hyvää kesää kaikille tutuille! :) ...ja kaikille muillekin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      92
      1582
    2. Mikä on viimeinen

      este joka vielä pitää sinut ja kaivattusi erillään?
      Ikävä
      83
      1062
    3. Näin kaivattuni viimeksi...

      ...? Se tuntui kuin... ?
      Ikävä
      68
      985
    4. Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?

      Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su
      Sinkut
      385
      981
    5. Oikea nainen

      On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t
      Sinkut
      177
      924
    6. Harmi että välimme

      Menivät niin solmuun.
      Ikävä
      94
      851
    7. Se ei silloin ollut sattumaa

      vaan tarkkaan suunniteltu juttu. 🪤
      Ikävä
      64
      633
    8. Olen pahoillani mies ihan kaikesta

      Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on
      Ikävä
      60
      622
    9. Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin

      Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta
      Ikävä
      170
      603
    10. Hei sinä rakas mies.

      Milloinkaan kohdataan? Toivottavasti pian....❤️
      Ikävä
      37
      598
    Aihe