Hotelli Angelis

Jejora

Hei,

Mitä kokemuksia on Hotelli Angelista??? Parin viikon päästä lähtö ja olisi kiva kuulla miten sujui majoittuminen kyseisessä hotellissa. Oli vaikea päättää hotellista, oli paljon hyviä vaihtoehtoja... Kiitos jo etukäteen!

2

1069

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Heppuli35

      ...mutta tietojen (booking.com) perusteella vaikuttaisi ihan hyvältä hotellilta. Olekko tietoinen missäpäin Prahaa hotsku sijaitsee??

      ..näköjään länsipuolella jokea eli juurikin eri puolella kuin vanha ja uusi kaupunki. Lähin metropysäkki (ja ratikat siinä samassa) lienee Andel, joka on suoraan pohjoiseen isoa tietä. Kahden ison tien risteyksessä, josta löytyy myös ostoskeskus. Hotelilta on pysäkille matkaa n.627m. Joitakin ratikkapysäkkejä lienee myös sen ison tien varressa eli ei tarvihe paljoa kävellä kun on Kylille lähdössä.:) Parin viikon päästä siellä on varmaan tasaisesti 25 lämmintä.

      Tossa on linkki Julkiseen liikenteeseen...jota kannattaa käyttää.
      http://www.dp-praha.cz/en/index.htm

    • Niilo62

      Hotel Angeliksessa yövytty jo noin 10 kertaa.Hinta-laatusuhde kohdillaan.Kaunis hotelli,hyvä aamupala,hyvät kulkuyhteydet Andel metroasemalle,eikä liiemmäti turisteja.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      184
      8495
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      26
      4608
    3. Ketä julkkista

      kaivattunne muistuttaa?
      Ikävä
      50
      4158
    4. Tunniste

      Jonka vain sinä ja kaivattusi tietää. ⬇️
      Ikävä
      58
      3679
    5. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      51
      3166
    6. Miten, milloin

      Se onnistuisi sun luona
      Ikävä
      50
      2930
    7. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      26
      2636
    8. Haluan huomiota sulta

      nainen…tiedoksi. 😥❤️ -M-
      Ikävä
      38
      2404
    9. Anteeksi kun käyttäydyn

      niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv
      Ikävä
      38
      2093
    10. Mitä haluat oikeasti

      Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
      Ikävä
      29
      2076
    Aihe