Mihinkään kummitteluun yms, ennekuin se todistetaan uskottavalla tavalla. Avaramielinen ja katseinen silti olen, mutta varma että kaikki nämä jutut ovat mielikuvituksen tajunnan minkälie tuotetta.
Suurin osa niistä kait on joidenkin hysteeristen ihmisten mielikuvituksen tuotetta, mutta itselle on kerran elämässä tapahtunut eräs selittämätön esineen siirtyminen jota en pysty selittämään. Tapahtuma oli täysin fysikan lakien ulkopuolella. Itse olin silloin niin kuin nytkin täysissä sielunvoimissa, eikä minulla ole koskaan ollut mielenterveys ongelmia. Jotain tieteen avulla selittämätöntä uskon kyllä olevan olemassa, mitä energia, voimaa sitten liene.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Suurin osa niistä kait on joidenkin hysteeristen ihmisten mielikuvituksen tuotetta, mutta itselle on kerran elämässä tapahtunut eräs selittämätön esineen siirtyminen jota en pysty selittämään. Tapahtuma oli täysin fysikan lakien ulkopuolella. Itse olin silloin niin kuin nytkin täysissä sielunvoimissa, eikä minulla ole koskaan ollut mielenterveys ongelmia.
Jotain tieteen avulla selittämätöntä uskon kyllä olevan olemassa, mitä energia, voimaa sitten liene.