Ohhoh!

Taisi uuden hallituksen kanta kansainväliseen lapsikauppaan tulla nyt viimeistäänkin selväksi! ONNEKSI EN ÄÄNESTÄNYT!!!

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1353861
3452
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

uskot että asiat hoituu sillä kun ei äänestä??

Äänestä
  • Parempi vaikka AVOIN KAPINA Tyrannista esivaltaa vastaan Virginia tyyliin, kun lammasmainen muottiin alistuminen!!!

    Äänestä

  • TT2 kirjoitti:

    Parempi vaikka AVOIN KAPINA Tyrannista esivaltaa vastaan Virginia tyyliin, kun lammasmainen muottiin alistuminen!!!

    Mee hoitoon!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TT2 kirjoitti:

Taisi uuden hallituksen kanta kansainväliseen lapsikauppaan tulla nyt viimeistäänkin selväksi! ONNEKSI EN ÄÄNESTÄNYT!!!

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1353861

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu