Kaappeja

Mistä olette hankkineet vaatekaapistot. Kalustetukuista, huonekaluliikkeistä, puusepältä, rautakaupan kautta? Ja onko tietoa hintatasosta, kalustetukut edullisimpia? Kokemuksia kiitos.
2341
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja onko kokemusta yläkerran kaappien hankkimisesta. Ullakko jossa laskeva katto ja reunassa korkeutta vain 40 cm. Oletteko saaneet jostain liikkeestä suunnittelijan paikalle (Pirkanmaalla)? Itse kaipaisin suunnittelijaa avuksi miten hyödyntää parhaiten.

Äänestä

jos oot turuus hae ne wanhataidosta.
tekevät just sellase ku haluat ja liukkarit eteen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hankkiva kirjoitti:

Mistä olette hankkineet vaatekaapistot. Kalustetukuista, huonekaluliikkeistä, puusepältä, rautakaupan kautta? Ja onko tietoa hintatasosta, kalustetukut edullisimpia? Kokemuksia kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu