Diki tv

Eli onko kukaan kokeillu toimiiko tavallinen diki poksi autossa? Vai pitääkö sen olla ihan auto käyttöön tehty poksi?
2354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...on myös 12V toimiva boksi. Tosin ainakaan ajaessa on turha haaveilla näkyvästä kuvasta, jos ns. tavallisen boksin laittaa.

Äänestä

saan ensi viikolla testiin digiboxia, jossa valmistaja lupaa kuvan näkyvän 240km/h asti.
Mulle tulee myös DIN-autosterota, jossa on 3,6 tuuman laajakuvanäyttö, sis.rakennettu tv,MP3,MP4,cd,cd-r,cd-rw,wav,usb-stick,sd, bluetooth puhelimelle,peruutuskameraliitäntä,video-out lisänäytöille,subbarille jne.jne. Hinta n.280 e. Sitten tulee taustapeili, jossa bluetooth hF, soittavan nron näyttö punaisilla nroilla peilissä, peruutuskamera, kaiuttimet, jne. n.170 e. On firma ja takuut pelaa. Jos kiinnostaa, pyydä tietoja digi12Vnetti.fi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Autoon? kirjoitti:

Eli onko kukaan kokeillu toimiiko tavallinen diki poksi autossa? Vai pitääkö sen olla ihan auto käyttöön tehty poksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu