pelkään siskoani

hullu-hullu

Kun tulee riitä niin isosisko joka on mua vahvempi niin käy käsiks se saattuu tod paljo ja tätä tapahtuu joka viikko monesti. Mä oon hyvä ärsyttämään nii siks.
Äidillä on sama vika mut onneks harvemmin..

6

2581

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hhhhhhhhhhhhh

      Ehkä sun ei kannattais ärsyttää? Käytä omaa älyäs.

    • puolustaudu...

      alat podaa ja vedät sitä turpaa niin meilläki koulus tehään.

      • Kisasd

        Miks aina pitää hakkaa toisii? Elämä oisi parempi ilman väkivaltaa, se on tuskaa ja saattaa johtaa kuolemaan, josta tule muillekkin surua, ja sit jokin sukulainen tekee itsarin kun on niin surullinen, ja jne.
        Okei ehkä liian liiotteluu mutta ei väkivaltaa, mä oon 13.w ja hulluna tummaihoisiin, mutta en semmosii jotka hakkaa toisia!


    • Nimetön

      voi haloo miks ärsytät? :DD

      • afaf

        Hanki saksanpaimen koira, ja sitten kun sisko sanoo että "aika hakata sut!", niin sano siihen että "hyökkää kukkuloita päin!!", sitten koira hoitaa loput.


      • nyt repes!
        afaf kirjoitti:

        Hanki saksanpaimen koira, ja sitten kun sisko sanoo että "aika hakata sut!", niin sano siihen että "hyökkää kukkuloita päin!!", sitten koira hoitaa loput.

        :D :D


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      46
      3240
    2. Kova karman laki

      Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko
      Hindulaisuus
      509
      1962
    3. Päivieni piristys, missä olet?

      Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei
      Ikävä
      17
      1930
    4. Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia

      jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si
      Maailman menoa
      83
      1817
    5. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      18
      1532
    6. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      43
      1438
    7. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      28
      1366
    8. Millainen kaivattusi luonne on?

      Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?
      Ikävä
      90
      1329
    9. Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.

      Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      126
      1222
    10. UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista LPR:ssa

      Ilta-Sanomissa oli uutinen. Metsäyhtiö UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista Kaukaan-tehtaalla Lappeenrannassa
      Lappeenranta
      113
      1168
    Aihe