Windows Media Player / AVI

Moi!

Miten Windowsin Media Playerilla saa noi .avi tiedostot näkyviin. Nyt mulla on käyttiksenä XP ja se rupeaa lataamaan netistä jotain codeceja, jotka ei koskaan toimi tai siis mitään ei tapahdu!

Helppiä, kiitos!

Masa
3752
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joo, ihan sama ongelma! Mulla on se uusin versio v. 9.00.00.xxx mutta noi avi videopätkät ei näy! Mikä mättää!?"

Joko vois jeesata! Kiitos etukäteen :=)

Äänestä

nimo coedc pack ja asenna se

Äänestä
  • siis Nimo Codec Pack

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Probleema kirjoitti:

Moi!

Miten Windowsin Media Playerilla saa noi .avi tiedostot näkyviin. Nyt mulla on käyttiksenä XP ja se rupeaa lataamaan netistä jotain codeceja, jotka ei koskaan toimi tai siis mitään ei tapahdu!

Helppiä, kiitos!

Masa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu