Kotkan tyttö

rdf100

Katsoin tyttöä tarkemmin. Olin jo illan aikana pannut merkille vartalon kauniit kaaret ja runsaat muodot, hoikat sääret ja nätin pyöreän pepun. Alastomana tyttö näytti uskomattoman kauniilta ja haluttavalta. Astuin rohkeasti tytön eteen ja nostin kädet hänen kaulalle. Villen ilmehti silmät puoliummessa tytön takana, huulet nautinnollisesti raollaan. Tytön kädet painuivat lanteilleni ja tunsin miten paisuvaiseni reagoi mielihyvästä, tytön siirtyessä aivan etumustani vasten.

Ajattelin tilannetta ja päätin jatkaa hamaan tulevaisuuteen saakka, vaikka vaimoni pettäminen kirvelikin mieltäni. Tyttö kiskoi kalsarini alas ja tuijotti kaluani silmät suurina, ilmeisen tyytyväisenä näkemäänsä. Siirryimme kaikki sängylle, Ville selälleen ja tyttö kontalleen hänen päällensä, näykkimään ja leikkimään kielellä Villen kroppaa. Tuijotin edessäni avautuvaa näkyä haltioissani ja kiimoissani. Tytön pyöreä takapuoli keinui edessäni, paljastaen kaikki intiimit paikat suoraan silmieni eteen. Käteni hyväilivät pakaroita ja sukelsin kieli leveänä tutkimaan tytön salaisia paikkoja. Tyttö imi Villen kalua ja nautti kieleni työskentelystä märkänä odotuksesta. Annoin kaluni upota liukkaiden häpyhuulten väliin, nautinnollisen hitaasti ja maltillisesti. Tyttö puski itseään lanteitani kohti ja värisi onnesta.

Nämä poijjaat ovat todella härskejä panomiehiä!!
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=119&conference=2500000000000008&posting=22000000025522116

1

12037

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • härskejä homppeleita

      äääh puuu mä paan sua peppuunn ja silviisiin.

      jäk

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisin potkija

      Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.
      Haapavesi
      30
      1347
    2. Onko kaivattusi älykäs

      vai onko helposti vedätettävissä
      Ikävä
      70
      909
    3. Miten yksi ihminen

      Voi kolahtaa näin kovaa? Saada ajatukset vallattua näin totaalisesti? Taidan oikeasti tarvita ammattiapua tämän kanssa,
      Ikävä
      42
      843
    4. P*skimmat palstalaiset kautta aikojen äänestys

      Nyt kaikki peliin, ilman parasta, ei ole p*skinta! Muistetaan mainita myös ne piileskelevät pirulaiset! 🤓
      Sinkut
      196
      776
    5. Työttömiä suomalaisia ei saa töihin

      Ei hakemuksen hakemusta suomalaisilta ammattilaisilta, Piti sitten filippiiniläisiä palkata. https://www.is.fi/talouss
      Maailman menoa
      296
      700
    6. Mikä on hänen nimen viimeinen tavu?

      🎣🎣🎣🎣🎣
      Ikävä
      46
      671
    7. Luonnollisuus

      Ja luonnonkauneus on kaunista.
      Ikävä
      92
      640
    8. Olet lihonut kuin pullataikina

      Olet lihonut kuin pullataikina. Et ole yhtä kaunis kuin aikaisemmin. Oletko ryyppäämässä käynnyt joka ilta?
      Ikävä
      38
      628
    9. Toivotko jotain tapahtuvan

      Että saisit kaivattusi vaimoksesi?
      Ikävä
      52
      546
    10. Et siis halua

      enää nähdä minua? Lupaan sitten pysyä pois. Ja jos vahingossa satutaan samaan paikkaan voit uskoa että en sitä tahallani
      Ikävä
      47
      530
    Aihe