Prairie 4WD

Onkohan jollakin tietoa/kokemusta Nissan Prairien nelivetomallista? Olisi sellainen kiikarissa.

Mahdollisia tyyppivikoja/lastentauteja? Nelivetorakenne, kytkettävä/visko? Nelivetorakenteen kestävyys, onko tiedossa ollut ongelmia?

penax
2174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

selailehan näitä Nissan sivuja taaksepäin,kun tulet 23.1.2003 päivän kohdalle niin siellä on alustavasti kyseisestä Nissan Prairiesta asiaa.

Äänestä
  • Kiitos, olipa valaisevaa tekstiä. Pistää muuten harkiten vähän pitempään...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


penax kirjoitti:

Onkohan jollakin tietoa/kokemusta Nissan Prairien nelivetomallista? Olisi sellainen kiikarissa.

Mahdollisia tyyppivikoja/lastentauteja? Nelivetorakenne, kytkettävä/visko? Nelivetorakenteen kestävyys, onko tiedossa ollut ongelmia?

penax

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu