Onko tunisiassa oikeita mustia miehiä?
Lomaromanssi kiinnostaisi...
Lomaromanssi kiinnostaisi...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
miestä nähnyt, tosin pääkaupungissa saattaa olla enemmän. Suomessa näkyy mustia paljon enemmän.
Enimmäkseen ne on arabeita ja berbereita, osa todella tummaihoisia.Ja hyvin innokkaita olemaan lomaromanssin toisena osapuolena!
On siellä "oikeita" mustia miehiä.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=104&conference=4500000000000721&posting=22000000025684456
Täällä olis yx oikea musta mies!!http://www.funpower.nl/fotos.php?p=fullsize&foto=1551
minä asun eli Ennasr2 joka on pääkaupungin lähellä niin asuu todella paljon mustia.Eli tänne vaa metsästämään lomarommanssia.
on tummia, mustia ja vähemmän mustia miehiä. Siellä saat helposti lomaromanssin jos haluat. Ravintoloissa ja hotelleissa työskentelevät miehet ovat erittäin innokkaita solmimaan suhteita, joten senkun valitset.
Onhan varmaan muunkin alan ihmisiä Tunisiassa kuin vai hotellissa ja ravintoloissa työskenteleviä, mutta se on teidän kateellisten suomimiesten panettelua, koska se maailmankatsomus rajoittuu vain ja ainoastaan siihen omaan turistimatkaan kyseisessä maassa. Mutta ehkä taas sama pölvästi on toitottamassa samaan torveen, ( muiden samankaltaisten junttien, jotka ovat siinä maassa matkailleet eli siis huoranneet kypällä) että thai- naiset ovat maaliman kauneimpia,parhaimpia laittamaan ruokaa ja hoitamaan lapsia jne. mikä nyt ei todellakaan pidä paikkaansa.
mieltä että Suomalaiset miehet ovat kateellisia Tunisialaisille miehille?
Miksi sitten Suomessa on niin paljon Tunisialaisia miehiä ja Tunisiassa niin vähän Suomalaisia, jos Tunisia on parempi paikka?