Mariko ja Aleksi

tekivät sen mitä odotinkin, eli Marikon sanoin voittivat koko paskan.
Oli se niin upeaa...ei muuta voi sanoa.
13411
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

ja oikea pari voitti minun mielestä :)

Äänestä
  • eikä Sari ja Mikkokaan mitään huonoja olleet...parempi vain voitti :).

    Äänestä

pari,,,,voitti,,

Äänestä
  • niin tasaväkisiä, mutta yleisöäänestys ratkaisi...

    Äänestä

  • issu56 kirjoitti:

    niin tasaväkisiä, mutta yleisöäänestys ratkaisi...

    se valitettavasti meni.

    Äänestä

  • UPDATE_7715062 kirjoitti:

    se valitettavasti meni.

    ei se nyt niin valitettavasti ollut kuitenkaan...eihän ;=).

    Äänestä

jaksa kiinnostaa minua sen paremmin kuin miestänikään. Idols kisaa emme ole koskaan seuranneet emmekä tätä. Meistä saisi niiden tilalle tulla parempia ohjelmia. Makuja kun on niin monenlaisia.

Äänestä
  • ollenkaan?

    Äänestä

  • makuja monia, mutta meitä entisinä lavatanssiharrastajina nuo kiehtoo ja mua varsinkin. Idolsia ei olla katsottu kertaakaan.

    Äänestä

  • omaa tahtoa kirjoitti:

    ollenkaan?

    mitään muuta kuin sitä jatkuvaa lainehdintaa niin otsalohkossa kuin myöskin takaraivossa ja joka paikassa siinä välillä???

    Äänestä

  • issu56 kirjoitti:

    makuja monia, mutta meitä entisinä lavatanssiharrastajina nuo kiehtoo ja mua varsinkin. Idolsia ei olla katsottu kertaakaan.

    joita kesäisin tulee telkusta niin niitä tulee kyllä seurattua. Samoin MM- ja EM- mestaruus kisoja tanssin maailmasta. Taitoluistelu kiinnostaa myös.
    Se oli myös kiva ohjelma jota Mikko Alatalo veti yhteislaulu illoista.
    Sitten se minun viehtymykseni klassiseen musiikkiin. Isäntää ei saa sitten millään kuuntelemaan niitä klassisen musiikin konsertteja, paitsi itsenäisyyspäivän konserttiin. Ooppera on myös minun juttuni ja sitäkään ei isäntä diggaa.

    Äänestä

  • issu56 kirjoitti:

    makuja monia, mutta meitä entisinä lavatanssiharrastajina nuo kiehtoo ja mua varsinkin. Idolsia ei olla katsottu kertaakaan.

    Minustakin tuo oli tosi hyvä/hauska ohjelma...tänäpäivänä kun telkasta ei tule juuri mitään kiinnostavaa,(ainakaan mulle)
    Idolssit katsoin myös aina, jos olin vaan kotona.

    Äänestä

aleksii ja marikoo kilpaa.kai ne si oli hyvii ko kerta voittivatki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


issu56 kirjoitti:

tekivät sen mitä odotinkin, eli Marikon sanoin voittivat koko paskan.
Oli se niin upeaa...ei muuta voi sanoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu