Kuinka kauan sormusten hankinnassa on varattava aikaa kaiverruksille?
Kaiverruksesta
Satu__
3
644
Vastaukset
- riittää
varmaankin.
- Sasa83
Kaivokadun Kultajousesta saa ainakin sormuksiin kaiverrukset 1-2 arki illassa. Joissakin liikkeissä voi kyllä mennä viikko. Keskustassa kannattaa siksi asioida!
- mitä haluaa
siis haluatko konekaiverruksen vai käsinkaiverretun? ja ostatko jostain isosta liikkeestä, niistä saa nopeammin vai pienestä liikkeestä, joissa saattaa valikoima olla parempi ja sormuksetkin halvempia... pikkuliikkeissä kestää kaiverrus kauemmin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1044041Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv552266Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?731591Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko51014- 66824
- 20784
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu117778- 39752
- 62748
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.49738