JEEESSS!!!

Mä lopetin tasan tänään eksän haaveilemisen. Nyt naurattaa sisimmässä. Meikä rupee pitää hauskaa hyvän maun rajoissa :D Kaikki eksäänsä ikävöivät mukaan! Pistäkää stoppi itsensä kiduttamiselle ja ruvetkaa pitää hauskaa :D:D:D:D:D
1405
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Täs on asennetta :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asfasdfaf kirjoitti:

Mä lopetin tasan tänään eksän haaveilemisen. Nyt naurattaa sisimmässä. Meikä rupee pitää hauskaa hyvän maun rajoissa :D Kaikki eksäänsä ikävöivät mukaan! Pistäkää stoppi itsensä kiduttamiselle ja ruvetkaa pitää hauskaa :D:D:D:D:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu