Vuonna 2002

http://www.rakennuslehti.fi/talous/artikkeli.asp?cat=3&otsikko=5&artikkeli=3627

Vuonna 2002 Korpinen näki tulevan kehityksen hyvinkin tarkasti. Saas nähädä kuinka tällä kertaa käy?
3280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kaveri, minuun tuo tarkkanäköisyys ja perustelut tekevät vaikutuksen.

Äänestä

-80 luvun talousopit ei oikein pure euroaikaan. sovjet-suomi oli jokseenkin eri planeetalla, rahan suhteen. suomi on edelleen sovjet-suomi henkisesti.

Äänestä
  • Kannattasi lukea ko artikkeli eikä vain vilkaista numeroa 80. Kyllä se juttu on ihan tällä euroajalla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Korpinen oli oikeassa kirjoitti:

http://www.rakennuslehti.fi/talous/artikkeli.asp?cat=3&otsikko=5&artikkeli=3627

Vuonna 2002 Korpinen näki tulevan kehityksen hyvinkin tarkasti. Saas nähädä kuinka tällä kertaa käy?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu