Naarmuttuuko tai muuten vahingoittuuko psp:n näyttö helposti? ku se näyttää olevan nii tyrkyl naarmuille ja ku myynnis on kaikenmaailman suojakuoria sun muita nii siit saa sellasen vaikutelman..;) kauhee vaiva jos täytyy rupee ostelee typerii suojii jo muutenki kalliille laitteelle...se ON kauhee vaiva!;)
kysymys
puipui
3355
0Äänestä
Vastaukset 3
Vanhimmat
osta suoraan giga pack niin tulee kaikki tarpeelliset mukana. vain 199e anttilassa.
Kannattaa ostaa sellainen näytön suojus. Itselläni on sellainen ja tuntuu siltä että se on melkeen pakollinen siinä :) Ei haittaa millään tavalla pelattavuutta. Kannattaa ostaa. Eihän se haittaa jos se suojus naarmuuntuu, sitte haittaa jos ite näyttö naarmuuntuu. Suojuksen voi vaihtaa, näyttö ei ehkä niin helpolla :)
..se sit kumminki naarmuttus ja pahast nii onko mahollista korjauttaa sitä mitenkää? vai olisko se sit se maailmanloppu?;)