Intti tarkastus (Uni)

Nimetön

Elikkä tämä on viimeyönä nähtyä unta...
Olen mies 36v ja sain kutsun kertausharjoitukseen, joka kestäisi kaksi viikkoa.
Olin ollu jo viikon kertaamassa, mutta mitään senkummempia harjoituksia ei ollu vielä, ainoastaan teoriaa. Sain kutsun mennä tulo tarkastukseen jossa kysellään ja mittaillaan ja annetaan puuttuvat rokotukset, ja tiesin että omalla kohtaa rokotukseni ovat ajantasalla. No mennessäni sisään, siellä odotti kaksi lääkäri naista, toinen noin 30v ja toinen noin 50v, jotka kyselikin minulta kaikki asiat ja myös sen että seurustelenko, johon vastasin olevani sinkku, ja sain vastaukseksi "no se on hyvä niin voimmekin jatkaa". Tämä jäi hiukan mieltäni painamaan, mutta asia selvisikin jälkeenpäi.
No siinä tuolilla alushousuissa istuessa minua tutkittiin, kuunneltiin keuhkot, mitattiin verenpaine ja muuta normaalia kontrollia tehtiin, jonka jälkeen komennettiin makuulleen sängylle ja riisuuntumaan alasti.
Jälleen ihmetellen tein asian niinkuin käskettiin, mutta taas jotakin outoa, jalat ja kädet sidottiin kiinni ja hoitaja sanoi "ihanvaan turvallisuuden kannalta" jonka jälkeen hän sanoi "ja nyt voimmekin jatkaa" ja sisään astui yksi armeijan palvelusta suorittava tyttö, joka käveli luokseni, ja alkoi hyväillä puolelta ja toiselta aina otsasta jalkoihin saakka, kunnes keskittyi haaroihin ja runkkaamaan kullia, ja kun se oli täydessä seisokissa, rupesi ottamaan suihin. Hommaa hoitaessa kertoi siinnä, että täytyy kokeilla myös kuinka tämä tuntuu sisällä ennen vastauksen antamista, ja taas ihmetys vastauksen? Niin hän riisui itsensä alastomaksi ja tuli ratsastus asentoon päälle ja alkoi ratsastamaan ja voihkimaan päälläni, minä sidottuna kiinni sänkyyn ja voi kun se tuntui hyvälle pitkästä aikaa.
Aloin olla jo tulossa ja kullini täydessä tanassa, kun hän ilmoitti hoitajille "tämä on hyvä, tää me otetaan" ja taas ihmetys? mitä toi tarkoittaa? Kuulin hoitajan sanovan "selvä" jolloin sain heti piikin pakaraan, ja taas ihmettelemään mitä? No jatkettua naintia ja päästyä loppuun, alkoikin minulle tulla jotenkin rento olo, joka ei kuitenkaan tullut nainnista, vaan piikistä. Rupesin kyselemään, et mitä nyt tapahtuu, niin sainkin hoitajalta kuulla, että nyt sinulla on helppoa olla kertauksessa tämä toinen viikko ja tämä vanhempi virne naamalla kuiskasi korvaani "ja minullakin on kivaa"
No siinä maatessani alkoi tuntua että kädet puutuu ja samoin jalat, mutta kulli oli edelleen tanassa, ja aloinkin jo kauhistumaan että mitä nyt!?! Minut aseteltiin siinä sidottuna niin että kädet olivat hiukan sivullepäin ja jalat harallaan enkä enää saanut niitä itse käännettyä, jolloin minulle esitettiin vastaus: "tästä hetkestä sinulla on palvelus olla alokas naisten tyydyttäjä ja olet saanut sellaisen ruiskeen joka kestää viikon ja lamaannuttaa sinut liikuntakyvyttömäksi, mutta jännittää lihaksesi siihen asentoon jossa ne nyt ovat, sekä paisuttaa kullisi täyteen mittaan ja jopa hiukan ylikin, eli saattaa alussa tuntua hiukan kipua, mutta se menee nopeasti ohi"

Jatkanko loppuviikon tarinan?
Kiinnostaako?
Kirjoitusvirheisiin ei pidä puuttua, sillä en ole mikään paras tällä alalla!!

5

10600

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ädopri

      Älä jatka. Kiitos!

    • hyvä mutta

      Tuo on vähän murhe että tuollainen halvaannuttava ruiske mentiin törkkäämään :-(
      Ei pääse edes käsiksi "potilaisiin" just kun olis parhaat saumat. Tuollaisena teletappina retkottaminen viikon ajan olis kyllä aika masentavaa. Keksi äkkiä joku vastalääke tuohon rohtoon, jos (ja toivottavasti kun!) jatkat

    • ei tuo oo

      yhtään kiinnostavaa, täysin dorkaa skeidaa

      • luqija

        Please lopeta. Ei enää. Kiitos!


    • (p)ippeliHullu

      Joo toi on tosi hyvä jatka niin paljon ku jaksat toi oli siis paras lukemani tarina!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      42
      2116
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      171
      1893
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      116
      1310
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1150
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      95
      924
    6. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      889
    7. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      839
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      43
      836
    9. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      31
      772
    10. Minkälaisen viestin toivoisit saavasi?

      Miehelle.... Helpota vähän.
      Ikävä
      54
      691
    Aihe