Elikkä tämä on viimeyönä nähtyä unta...
Olen mies 36v ja sain kutsun kertausharjoitukseen, joka kestäisi kaksi viikkoa.
Olin ollu jo viikon kertaamassa, mutta mitään senkummempia harjoituksia ei ollu vielä, ainoastaan teoriaa. Sain kutsun mennä tulo tarkastukseen jossa kysellään ja mittaillaan ja annetaan puuttuvat rokotukset, ja tiesin että omalla kohtaa rokotukseni ovat ajantasalla. No mennessäni sisään, siellä odotti kaksi lääkäri naista, toinen noin 30v ja toinen noin 50v, jotka kyselikin minulta kaikki asiat ja myös sen että seurustelenko, johon vastasin olevani sinkku, ja sain vastaukseksi "no se on hyvä niin voimmekin jatkaa". Tämä jäi hiukan mieltäni painamaan, mutta asia selvisikin jälkeenpäi.
No siinä tuolilla alushousuissa istuessa minua tutkittiin, kuunneltiin keuhkot, mitattiin verenpaine ja muuta normaalia kontrollia tehtiin, jonka jälkeen komennettiin makuulleen sängylle ja riisuuntumaan alasti.
Jälleen ihmetellen tein asian niinkuin käskettiin, mutta taas jotakin outoa, jalat ja kädet sidottiin kiinni ja hoitaja sanoi "ihanvaan turvallisuuden kannalta" jonka jälkeen hän sanoi "ja nyt voimmekin jatkaa" ja sisään astui yksi armeijan palvelusta suorittava tyttö, joka käveli luokseni, ja alkoi hyväillä puolelta ja toiselta aina otsasta jalkoihin saakka, kunnes keskittyi haaroihin ja runkkaamaan kullia, ja kun se oli täydessä seisokissa, rupesi ottamaan suihin. Hommaa hoitaessa kertoi siinnä, että täytyy kokeilla myös kuinka tämä tuntuu sisällä ennen vastauksen antamista, ja taas ihmetys vastauksen? Niin hän riisui itsensä alastomaksi ja tuli ratsastus asentoon päälle ja alkoi ratsastamaan ja voihkimaan päälläni, minä sidottuna kiinni sänkyyn ja voi kun se tuntui hyvälle pitkästä aikaa.
Aloin olla jo tulossa ja kullini täydessä tanassa, kun hän ilmoitti hoitajille "tämä on hyvä, tää me otetaan" ja taas ihmetys? mitä toi tarkoittaa? Kuulin hoitajan sanovan "selvä" jolloin sain heti piikin pakaraan, ja taas ihmettelemään mitä? No jatkettua naintia ja päästyä loppuun, alkoikin minulle tulla jotenkin rento olo, joka ei kuitenkaan tullut nainnista, vaan piikistä. Rupesin kyselemään, et mitä nyt tapahtuu, niin sainkin hoitajalta kuulla, että nyt sinulla on helppoa olla kertauksessa tämä toinen viikko ja tämä vanhempi virne naamalla kuiskasi korvaani "ja minullakin on kivaa"
No siinä maatessani alkoi tuntua että kädet puutuu ja samoin jalat, mutta kulli oli edelleen tanassa, ja aloinkin jo kauhistumaan että mitä nyt!?! Minut aseteltiin siinä sidottuna niin että kädet olivat hiukan sivullepäin ja jalat harallaan enkä enää saanut niitä itse käännettyä, jolloin minulle esitettiin vastaus: "tästä hetkestä sinulla on palvelus olla alokas naisten tyydyttäjä ja olet saanut sellaisen ruiskeen joka kestää viikon ja lamaannuttaa sinut liikuntakyvyttömäksi, mutta jännittää lihaksesi siihen asentoon jossa ne nyt ovat, sekä paisuttaa kullisi täyteen mittaan ja jopa hiukan ylikin, eli saattaa alussa tuntua hiukan kipua, mutta se menee nopeasti ohi"
Jatkanko loppuviikon tarinan?
Kiinnostaako?
Kirjoitusvirheisiin ei pidä puuttua, sillä en ole mikään paras tällä alalla!!
Intti tarkastus (Uni)
Nimetön
5
10611
Vastaukset
- ädopri
Älä jatka. Kiitos!
- hyvä mutta
Tuo on vähän murhe että tuollainen halvaannuttava ruiske mentiin törkkäämään :-(
Ei pääse edes käsiksi "potilaisiin" just kun olis parhaat saumat. Tuollaisena teletappina retkottaminen viikon ajan olis kyllä aika masentavaa. Keksi äkkiä joku vastalääke tuohon rohtoon, jos (ja toivottavasti kun!) jatkat - ei tuo oo
yhtään kiinnostavaa, täysin dorkaa skeidaa
- luqija
Please lopeta. Ei enää. Kiitos!
- (p)ippeliHullu
Joo toi on tosi hyvä jatka niin paljon ku jaksat toi oli siis paras lukemani tarina!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi
Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy122128Huulitäytteet ja tekotisssit
Kylillä kulkiissa olen huomannut että tässäkin tuppukylässä on hameväki alkanut muokkaamaan ulkonäköään huulitäytteillä1431667Drone-epäily Uudellamaalla
Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html1221239Nuorille miehille ei kelpaa enää paljon käytetty nainen
"En ikinä huolisi mitään kyläpyörää", Tomi täräyttää TikTokissa https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/27182b8f-7759-49d0-82211212Sait mut mies heikoksi
Yllätti tämä asia nyt kyllä. Olet ollut mielessä koko ajan. Ei riitä pelkkä kevät nyt syyksi. Veit jalat alta. Pannaan m861114Vauvat syntyvöät vihan lapsina?
Kyllä on pimeä oppi, ja olen ollut täydessä pimeydessä opillisesti, että pienet lapset syntyisivät paholaisen lapsina. O661055Stefan Therman. Vakava syyte ja vankila uhkaa.
Nyt ei taida mies selvitä enää selityksillä.97886Unelma tilanne
Miten haluaisit, että tilanteenne etenisi tai miten toivoisit hänen lähestyvän sinua? Vai toimitko mielummin itse, jos j70842- 79831
Iivarilla johtopäätösten aika
Kun veteraanipolitikko ja pumppuvoimalavastustaja Pikkarainen aloittaa eilen nähdyn ulosmarssin on Iivarilla johtopäätös46701