Elikkä on semmonen ongelma että kun laittaa sen lämpökameran päälle niin koko peli kaatuu.. missä vika??
Ensimmäinen Splinter Cell
juuuuu
71677
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
nii tai sit vaa se peli ei oo ladannu sit kokonaa
Koko koneen formatoin tossa noin 2 viikkoa sitten että en usko että se on tarpeen.. kokeilen kumminkin asentaa uudelleen koko pelin että toivotaan jos se auttaisi. Jos joku tietää asiasta enemmän niin uusi tieto on tervetullutta!
Joo ei auttanu vaikka asensin pelin kokonaan uudestaan.. mikähän siinä voi olla..?
kai peli on patchattu uusimpaan versioon? ja näyttiksen ajurit päivitetty? jossei auta, on pelissä bugi ja sille et voi tehdä mitään
joo selvä. mistä näitä patcheja saa latailtua?
kerro tarkemmi
eliiiii siis oon vasta alotellu. mitä teen, kun olen semmosessa kohdassa, kun käytiin siellä autotallissa uhkailemassa sitä autokuskia, ja sitte tulee ohje, että tunkeudu (unohdin jo minkä ilmansuunnan) --siipeen?? en löydä parkkihallista mitään ovea, ja kun nousen raput takaisin ylös, löytyy kaksi ovea,(parkkihalliin vievän lisäksi), toisesta pääsen sinne mistä alunperin tulinkin, ja toisesta huoneeseen jossa kaksi tietokonetta ja parveke. oon ottanu kaikki data hommelit tietokoneista. parvekkeella en keksi mitään, siellä vaan näky joku valkotakkinen mies kessulla viereisessä ikkunassa... alhaalla maassa on laserit ja rännejäkään pitkin ei voi viiereiseen huoneen(avonaisen)ikkunan kautta mennä, sillä hälytykset rupee soimaan kun oon päässy puoliväliin.. ?????????????????????? AUTTAKAAA PLIIIIIIS ENNEN KU PELI-INTO LOPPUU !!(: