Onko kukaan lomaillut rci.n kautta Teneriffalla Americasissa?
olemme itse lähdössä marraskuun alussa kahdeksi viikoksi ja haluaisimme tietää miten reissut sujui ja oliko ongelmia?
onko Club la Costa at the Paradise Club-hotelli kenellekkään tuttu?
olemme itse lähdössä marraskuun alussa kahdeksi viikoksi ja haluaisimme tietää miten reissut sujui ja oliko ongelmia?
onko Club la Costa at the Paradise Club-hotelli kenellekkään tuttu?
Vastaukset 4
Vanhimmat
on nyt vaikeaa.Vaikein homma on kai etsiä edulliset lennot ja monesti lentojen hinnalla saisi jo viikon valmismatkoiltakin...mutta kun teillä on se osake ....mutta kukin matkustaa tavallansa ja hotelli on ihan ok, eihän Kanarialla olekkaan huippu hotellia ja 5 tähteä on kansainvälisesti 3 muualla.
no kyllä me verrattu aikalailla valmismatkoi ja rci.tä ja todettiin ettei valmismatkoilla päästä 2vk.ksi tuonne sillä hinnalla kun nyt menemme..meillä points järjestelmä,eli sillä saamme sellaisen hotellin kun haluamme..hinta ei päätä huimaa sillä 2vk 3 makkarin huoneistossa lentoineen päivineen alle 500e/hlö.
sivustolta, löytyy sekä kuvia, että kohdekuvaus
kyseisestä paikasta.
kiitos tuosta lomaosakematkailijat-sivu vinkistä,emmme ollenkaan tienneet tuosta sivustosta,siellä paljon asiaa ja kuvia,nyt "uskaltaa" lähtä lomailee:-)