dvsdsgdsg

http://www.nemesis.fi/kauppa/?cmd=tuote&id=2288
mitä ootte mieltä tästä paskasta???
3137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itse olet paska!! Saatanan arvostelija!! Tollanen paska on kuin tehty sulle!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • juu ihan ok... aluksi ;D

    Äänestä

ime munaas!!!!!! nemesikses ei oo mitää paskaa!!!jos sul on hajonnu ase käsiin nii ei se sitä tarkota et nemesis oi paska!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dfasdwga kirjoitti:

http://www.nemesis.fi/kauppa/?cmd=tuote&id=2288
mitä ootte mieltä tästä paskasta???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu