Saataiskos me naiset tänne Suomeen vähän kunnon miehiä? Semmosia tummia ja tulisia ja vielä lihakset kun löytyy niin nami,nami! Mä oon ainakin kyllästynyt tylsiin tavallisiin Suomalaisiin miehiin, niiltä kun ei edes saa kunnon seksiä kun niillä on aina vaan viina mielessä! Harvassa on kunnon Suomalaiset miehet!
tummat miehet!
nainen $
313231
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 31
Vanhimmat
naisia kans muualta tänne. Itänaapurista ja aasiasta. Ne tietää ettei se värkki kulu loppuun ja osaavat myös käyttää sitä. Suomalainen nainen yleensä vaan makaa selällään niinku kuollu lahna. Harvassa on suomalaiset naiset jotka todella osaavat tyydyttää miehen.
alaikäisistä pikkutytöistä kun nuo Aasialaiset on vähän niinkun pikkutyttöjä? ha,hah tuskin sulla on edes kunnon naista ikinä ollutkaan..Sä oot varmaan isomahanen juoppoukko joka harvoin mitään saa.......
yhtään mitään. Sinähän sen otit puheeksi ja kuten täällä on niin monesti ennenkin sanottu, että siitä puhe mistä puute :O
Itse en alaikäisiin naisiin koske, olkoon he mistä päin maailmaa hyvänsä.
Sen minkä sanoin, sen takana myös seison. Suomalais naiset ovat huonoja sängyssä, ainakin useimmat. Maataan kuin kuollut lahna sängyssä. Itänaiset ja aasialaiset tietävät miten toimia.
Naista olen saanut tarpeen mukaan, niin kaunista kuin rumempaakin, laihaa ja tukevampaa, kotimaista kuin ulkomaista. Itse värkki on kaikilla saman tuntuinen. Se ei eroa olkoon sitten minkä näköinen tai kokoinen hyvänsä. Ainoastaan lemmenkolon tarjoajissa (kuinka olla sängyssä) on eroja, kuten aikaisemmin sanoin ja siinä suomalaisnaiset ovat huonoja.
Eipä ole iso maha, enkä käytä alkoholia. Seksi on parempaa selvinpäin.
Kai sitä nyt niiden pitääkin pyöriä enemmän kun siitä yleensä palkankin saavat ;-)
Ehkäpä suomalaismiesten esileikki ei oikein sytytä kaikkia meitä...
Toisaalta omat kokemukseni rajoittuvat vain suomalaismiehiin ja heissäkin on eroja, mutta jokainen päättää omat valintakriteerinsä ja eri ihmisille eri asiat vain ovat tärkeitä. Itse en enää huonoon kumppaniin tyydy, sillä loppujen lopuksi siitäkin mennään yleensä vain alaspäin... Eli enää en halua kumppaneita, jotka muuttavat minutkin lahnaksi ;-)
asiasta. Kuten alussa sanoin ei kaikki suomalaiset naiset suinkaan ole näitä kuolleita lahnoja, suurin osa kylläkin.
Mitä meinaat, että oikein palkankin saavat. Meinaatko, että suomalaisnainen antaa miehelleen ilmaiseksi? Väitän, että kyllä siihen vaan koko tili menee!
Tuo on totta tuo miesten esileikin puuttuminen/lyhyys. Mutta yhtä huono on se, jossei kumppani osaa asiasta puhua.
Orgasmin näytteleminen on kans naisten puheita. Tiedän kyllä, että osa joutuu sen tekemään, mutta millainen on se mies joka ei sitä huomaa. Toisaalta millainen on se nainen, joka ei jälleen saa sitä suutansa auki ja sanotuksi asiasta. Yleensä kun se suu ei tahdo millään pysyä kiinni mistään asiasta. Yhtä huonoja ovat kyllä miehetkin varmaan puhumaan näistä asioista kumppanilleen.
Itse, kuten jo mainitsinkin, tyydyn vain hyvään kumppaniin. Yleensä tämä kumppani (hyvä) on ulkomaalainen, valitettavasti kotimaasta on vaikea hyvää sänkykumppania löytää. Kun on tullut ikää ja kokemusta näistä asioista, eikä tuo alakerran veitikka ala aivan heti enää sylkemään, niin pystyy aktia pitkittämään jo hyvinkin kauan. Tästäkin syystä hyvä vastapeluri on mukava. Huono nainen jos sattuu alle, orgasmia en pysty näyttelemäänkään, silloin on parasta päästää lastin mahdollisimman nopeasti pihalle, jotta pääsee siitä lahnasta eroon. Ehkäpä naiset juuri tästä syystä moittivat suomalaismiehiä huonoiksi rakastelijoiksi, vaikka syy hyvin usein on jälleen naisessa.
perussuomalainen muna-kana -ilmiö. Parin minuutin suutelut ja pari minuuttia toimintaa, niin eiköhän molemmat muutu lahnoiksi ;-)
Osa miehistä ei todellakaan huomaa tympääntynyttä naista ja tarpeeksi kun ottaa päähän, niin pitäisi varmaankin karjaista, että hitsi kun olet huono... mutta ehkä sitä on vain sen verran kohtelias. Jossain vaiheessa siitä johtuvat ongelmat kylläkin tulevat eteen...
Vain yksi mies on minulta kysellyt miltä tuntuu ja ehkäpä siksi olemmekin yhdessä :-) Ei näistä asioista useinkaan vain pystytä puhumaan ja joskus miespuoliset tuttavanikin ovat puhuneet/kyselleet minulta asioista, joista eivät valitettavasti uskalla vaimonsa kanssa puhua. Onneksi itse löysin miehen, jonka kanssa makkari ei ole tabu :-)
kyllä useinkin. Ettei noista asioista paljoa puhuta. Hitsi kun olet huono...hmmm... ei oikein rakentavaa kommenttia.
Kyllä, mahdollisimman nopeaan, jos nainen on lahna. En tuhlaa aikaani enempää, enkä siinä tapauksessa samaan toista kertaa. Hyvän sattuessa alle akti kestääkin jo pitkään ja muutamaan otteeseenkin.
Ei tosimiehen tarvi kysellä miltä tuntuu, sul on vieläkin huono mies. Uskon toki että sinulla on voinut olla vieläkin huonompia. Se on hyvä jos teillä ei makkari ole tabu, varsinkin sinulle se on hyvä. Kuulut harvoihin suomalaisiin naisiin silloin.
Itse olen aina sanonut, että kun hoitaa hommat hyvin, töitä riittää. Minun ei ole tarvinnut naista vongata. Sanoisinkin, että se on nykyään toisin päin.
Kyllä tää on aivan loistava mies, tai oikeastaan siis just sopiva mulle, joka suhteessa, samat mieltymykset ja leikit - ilman niitähän ei kannata olla :-)
Ja kaikkien kanssa ei hommat vain oikeasti voi toimia, samahan on "synkkaamisessa" ja ihmisten kanssa toimeen tulemisessakin.
mieltä tossa asiassa. Samat mieltymykset ja leikit ovat minunkin mielestäni erittäin tärkeää. Ennen kaikkea suhteen toimivuus kaikkineen.
Ole onnellinen, jos teillä synkkaa hyvin, niin suhteessa kuin joka asiassa, myös sängyssä. Yritä pitää asiat hyvällä mallilla. Ei me miehetkään aivan tunteettomia elukoita olla, vaikka se ehkä siltä tuntuukin. Pidä miehesi tyytyväisenä ja toivottavasti hän pitää myös sinut tyytyväisenä.
Oli kiva keskustella. Hyvät jatkot elämääsi , myös leikkeihin ;)
Että jos kapakasta eksyy liian päissään joku lihava kana mukaan niin ei siinä voi kuin ajatella naapurin tiinaa
Lykkyä tykö :-)
sen lyhempi akti :) mut sit tekeeki mieli lisää heti.. Lahna ku sattuu alle nii sama homma mut kerran vaan... juuu juuuu
Tuossa ykkösesimerkissä kannattaa kuitenkin kertoa se positiivinen asia naisellekin :-)
Mut jos se nainen on oikein osaava, ei se akti lopu siihen, kun mies eka kerran laukeaa.
se että nainen varmasti tietää olleensa hyvä, josta nopeuskin johtui :-)
ainoastaan siitä, että mies mitä ilmeisemmin kärsii ennen aikaisesta siemensyöksystä. Mies joka homman taitaa ei laukea vasta kunnes itse haluaa ;)
Lisäisin vielä, ettei pärstäkerroin/kroppa yleensä kerro millainen on sängyssä.
mies kysyy siihen jopa luvan ;-)
Ja jälkimmäinenkin asia on täysin totta!
kun kirjoitat. Juuri näin, on kohteliasta ja toisen suurta huomioon ottamista, jos kysyy luvan.
niin pakkohan siinä on ajatella tiinat ja tuulat!
Hei sina kaunis blondi, mina olla iso aisainen mehmed jamal, mina voida tyydyttaa suomi nainen monta kertaa isolla aisallani. sina voida elattaa minua samalla kun mina panna, minula ei ola uusia nikeja viela. minu kaveri myos voi tulla panemaa suomi tytto.
joka on ruma ettei voisi saadakkaan kunnon miehiä
Luuletko, että alkuperäinen kirjoittaja on nainen? Eiköhän se ole joku katkera mies, joka purkaa omia patoutumiaan ja parisuhteen epäonnistumisiaan.
Et ne nos inducas in tentatiomen
No kuule, oot varmaan katellu vääriä miehiä. Tai väärästä paikkaa. Tai sitten... et ite ole niin kunnollinen että saisit niitä ns. kunnon miehiä. Jos ei mies riitä niin osta hyvä tyttö kurkku.
Tähän ei voi muuta kuin todeta, että mistäs niille läskipullukoille, tosiaan sais miehiä. Miehet ottaa varmaan vähän teräviä, että rumat pullukat näyttäisivät edes hiukan paremmilta. Harvassa näkyy olevan kauniita hyvän näköisiä naisia, värillä ei olis väliä, dollari naisista en välittäis.
kyllä löytyy kunnon miehiä! Minun mies on ihanin mitä on! ja ihan kunnon suomalainen uuno turhapuro Suomalaisissa miehissä on vaan sitä jotain!
näitä raiskaajia ja muutenki kulttuuriimme sopimattomia verorahojen kuluttajia että maamme naiset ovat tyytyväisiä...juu ja EIIIIIIIIIII
Kato peiliin nii voi se seksiki parantua =)
Vai tummia olet vailla, mikset painu sitten Afrikkaan astuttavaksi. Taidat olla itsekin samoja etuja nauttiva,kuten ihailemasi tummat panokoneet.Heillähän ei kulu energiaa toimeentulon hankkimiseen,siitä pitää huolen isomahaiset suomalaiset ukot ja lahnana makaavat suomalaiset akat. Kyllä hyvään seksiin tarvitaan vähintään ainakin kaksi aktiivista osapuolta.
sinunlaisia mahtuu 13 tusinaan.
tommosta pannankin äkkiä vain, tai korkeintaan suuhun!
miltäs vastaukset näyttää tyhmän silmiin..?