Kysykää multa ff8

Oon pelannu ff8 melkein 2 kertaa läpi.
Kysykää multa neuvoa!
Haluun auttaa!
Voin auttaa MELKEIN kaikissa asioissa!
Ask Me!
6248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

jos kerran oot päässy läpi sen, niin miten sää menit sen Adelni siin 4 cd alussa ja paljonko oli energiaa ukoilla ja mistä saa pulse ammoja ja adamantinen lion heartiin? paras vastata!

Äänestä
  • Adelille ei tarvii tehä ku irvinellä AP:ammoja ja tehdä vois vielä regen castin eli pöllit rinoalta regenin ja teet castin.Sit tee Adelille meldownin ja anna palaa. Leveleillä ei oo väliä
    oonhan mäkin ekakerta hakannut elvoretin nyrkeillä.
    pulse ammoja saat kun tapat yhen enyolen sit saat energy grystallin minkä voi vaihtaa pulse ammoiksi. muista älä pölli siltä mitään.
    adamantinejä saa kun tappaa adaman toisen
    muista ei saa pölliä siltäkään mitään.

    Äänestä

  • mr know-it-all-zell kirjoitti:

    Adelille ei tarvii tehä ku irvinellä AP:ammoja ja tehdä vois vielä regen castin eli pöllit rinoalta regenin ja teet castin.Sit tee Adelille meldownin ja anna palaa. Leveleillä ei oo väliä
    oonhan mäkin ekakerta hakannut elvoretin nyrkeillä.
    pulse ammoja saat kun tapat yhen enyolen sit saat energy grystallin minkä voi vaihtaa pulse ammoiksi. muista älä pölli siltä mitään.
    adamantinejä saa kun tappaa adaman toisen
    muista ei saa pölliä siltäkään mitään.

    No Griever, jos kerta tiät kaiken siitä pelistä, niin kerroppa mulle missä on Queen Of The Cards nelos ceedeellä maailmankartalla. Sen pitäis sijaita siellä jossain. (Oon ittekin menny FF8:sin kolme kertaa läpi)

    Äänestä


oon jo koittanu 2vuotta yhtäkohtaa voisitko autaa mua siinä please oon sellasessa kohassa kUn se alotus paikka on lähteny lentoon tippunu veteen ja törmänny sinne kylään ja oon saanu GF:STÄ VAANGUATEGOTSIN JA SIRENIN JA IFRITIN JA BROTHERSSIN JA DIAPLOKSEN JA SHIVAN EN MUITA VIELÄ
PLIIS VOITKO AUTAA

Äänestä
  • mielestäni siit puuttuu carbungle sen saa drawwaamalla iguioneilta, ja sit viel leviathan ja sen saa drawwattua NORGILTA.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Griever kirjoitti:

Oon pelannu ff8 melkein 2 kertaa läpi.
Kysykää multa neuvoa!
Haluun auttaa!
Voin auttaa MELKEIN kaikissa asioissa!
Ask Me!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu