Pietarin Grand Canyon

Onko kukan pallstalaisista ehtinyt jo käydä tossa Pietarissa olevassa kauppakeskuksessa? Mistä löytyy?

http://www.moskova.info/content/view/531/26/
3800
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

löytyy vyborskii raionilta. sinisen metrolinjan viimeinen asema vie sinne.metrolta vaan aika matka.Jos menet omalla autolla,niin lähdet pietarin ohitustietä pitkin kaupunkiin,alue on ensimmäinen alue joosa lukee kyltissä pietari.Grand canyon on aivan sisääntulotien vieressä et voi olla näkemättä

Äänestä
  • Metropysäkiltä (Prospekt Prosveshchebiya) on matkaa vajaa kilometri. En tiedä onko toi Parnaksen metroasema lähempänä.

    Metrokartta www.infoservices.com/stpete/map/metro640.html ja hakusanalla Molly's Malone kartta ostoskeskukseen www.yell.ru/spbeng/index.php?detail&cr=351547

    Kaupoissa on kallista, yläkerrassa on tarjolla urheilu yms aktiviteetteja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pallstalainen kirjoitti:

Onko kukan pallstalaisista ehtinyt jo käydä tossa Pietarissa olevassa kauppakeskuksessa? Mistä löytyy?

http://www.moskova.info/content/view/531/26/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu